tajemnicze.pl

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE. ZBIÓR PRZEPOWIEDNI, w tym CAŁA WIZJA III WOJNY ŚWIATOWEJ – filmy (pl)

tajemnicze.pl-alois-irlmaier-przepowiednie-filmy-pl
Udostępnij

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE. ZBIÓR PRZEPOWIEDNI, w tym CAŁA WIZJA III WOJNY ŚWIATOWEJ – filmy z 2017 roku (pl)

Alois Irlmaier – niemiecki jasnowidz, który przewidział II wojnę światową, miał również wizję tragicznej III Wojny Światowej i czasów ją poprzedzających jak również świata po tej III wojnie.

Moja uwaga…
jak każda, nawet najgorsza przepowiednia czy wizja nie musi się spełnić i ta przepowiednia niemieckiego jasnowidza Alois Irlmaier, również.

WIZJA III WOJNY ŚWIATOWEJ i ŚWIAT po wojnie

W swoich wizjach opisuje między innymi III wojnę światową, która ma nadejść oraz katastrofę naturalną jak i wykorzystanie śmiercionośnego pyłu, który zdziesiątkuje ludzkość.

Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Nadejdą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (…) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja.

tajemnicze.pl-alois-irlmaier-przepowiednie-filmy-pl

Po tej strasznej III wojnie światowej, jasnowidz wskazuje na początek nowej ery w dziejach ludzkości:

– Po katastrofie zmieni się klimat.

– Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe.

– Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć.

– Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami.

– Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie.

– Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój.

– Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

No nie jest to wcale taka optymistyczna wizja, gdyż jak mówi Alois Irlmaier ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

Poniżej cała przepowiednia III wojny i filmy

 

tajemnicze.pl-alois-irlmaier-przepowiednie-filmy-pl

Oto treść przepowiedni dotyczącej III wojny światowej, którą przepowiedział na kilka lat przed śmiercią:

– „Wszystkie wydarzenia zapowiadały pokój. Wszyscy wołali: Szalom! Lecz oto widzę, że „Wielki” upada, a przy nim leży zakrwawiony sztylet. Osobistość wysokiej rangi zostanie zabita przez dwóch mężczyzn – niskiego bruneta oraz nieco wyższego blondyna. To będą najemnicy. Po tym zabójstwie rozgorzeje nowa wojna na Bliskim Wschodzie.

Ogromne siły marynarki wojennej będą toczyć bitwy na Morzu Śródziemnym. Ogólna sytuacja będzie napięta. Widzę trzy cyfry: dwie ósemki i dziewiątkę, ale nie wiem, co one oznaczają ani w jakim czasie je umieścić.

Wojna wybuchnie o świcie i przyjdzie nieoczekiwanie. Bawarczycy siedzący w pubie, zajęci grą w karty, nagle ujrzą obcych żołnierzy zaglądających przez drzwi i okna. Czarna armia przybędzie ze wschodu, a wszystko wydarzy się niezwykle szybko. Widzę trójkę, ale nie wiem, co ona oznacza, być może trzy dni lub trzy tygodnie. To dotyczy Złotego Miasta [czeska Praga?]. Rok poprzedzający wojnę będzie urodzajny w owoce i zboża, a zima będzie łagodna.

Zgromadzone wojska pomaszerują od wschodu w stronę Belgradu, a następnie wyruszą do Włoch. Potem trzy armie, z szybkością błyskawicy, bez żadnego ostrzeżenia, ruszą w kierunku północnego Dunaju ku rzece Ren. Pierwsza armia nadciągnie nad lasem Bawarskim w kierunku północnym wzdłuż Dunaju. Druga przejdzie od wschodu ku zachodowi nad Saksonią ku Zagłębiu Ruhry. Trzecia, która pójdzie z północnego wschodu na zachód i przejdzie nad Berlinem.

Rosjanie nigdzie się nie zatrzymają, dzień i noc nieubłaganie będą zmierzać do celu, do Zagłębia Ruhry. Ludność w panice będzie uciekać na zachód. Samochody zakorkują drogi i będą przeszkodą dla czołgów. Nie widzę żadnych mostów na Dunaju powyżej Ratyzbony. Zniszczony Frankfurt nie będzie już przypominał wielkiego miasta. Dolina Renu będzie pustoszona, głównie za pośrednictwem nalotów bombowych. Widzę ziemię, jakby piłkę, a na niej trasę samolotów, które lecą w górze jak rój białych gołębi [drony?] . Zza „wielkiej wody” [ze Stanów Zjednoczonych] natychmiast przyjdzie odwet. W tym samym czasie „żółty smok” najedzie Alaskę i Kanadę, ale daleko nie zajdzie.

Ponownie widzę przed sobą ziemię, jakby piłkę. Widzę wielką ilość gołębi wzbijającą się z piasku ku górze. Kiedy to robią, spada żółty pył. Zdarzy się to w pogodną noc, kiedy zostanie zniszczone „złote miasto”. Samoloty zrzucą żółty pył pomiędzy morzem Czarnym a Północnym. Wówczas powstanie szeroki jak pół Bawarii pas śmierci, od morza do morza. Tam, gdzie spadnie pył, wszystko będzie martwe – każde drzewo, krzak, trawa, całe pogłowie bydła, wszystko uschnie i sczernieje.

Tylko domy będą nadal stały. Żółta linia pyłu uniesie się i dotrze aż do miasta położonego nad zatoką. To będzie długa linia, ale nie wiem, co to jest, i dlatego nie mogę dokładniej opisać. Kto przekroczy tę linię, umrze. Ci, którzy będą po jednej stronie, nie będą mogli przejść na drugą. Dlatego też atakujące siły rozpadną się. Będą musiały udać się na północ. Wyrzucą wszystko, co ze sobą niosą. Nikt więcej tam nie wróci. Rosyjskie dostawy zostaną przerwane.

Dwie grupy będą walczyć od zachodu do południowego zachodu. Wojska zwrócą się ku północy i zatrzymają atak trzeciej armii. Na wschodzie będzie dużo czołgów, które jeszcze są w ruchu, ale w ich środku znajdują się same sczerniałe trupy. Tam piloci zrzucą małe, czarne pudełka, które wybuchają, zanim dotkną ziemi. Roznosi się wówczas żółty albo zielony dym czy też pył. Wszystko, co zetknie się z tym pyłem, umiera, obojętnie, czy jest to człowiek, zwierzę czy roślina. Trucizna jest tak silna, że ludzie stają się czarni, a ich ciało zaczyna odchodzić od kości. Przez jeden rok nikt nie będzie mógł wchodzić w tą strefę, inaczej narazi swoje życie na niebezpieczeństwo. Dzięki temu atak w pobliżu Renu będzie zakończony. Żaden żołnierz z trzech armii nie powróci do domu. W skażonej strefie trawa już nie urośnie, ale ludzie będą mogli żyć.Przez jakąś naturalną katastrofę – albo coś podobnego – Rosjanie będą musieli uciekać na północ. Nad Renem widzę półksiężyc, który chce wszystko pochłonąć. Polecą oni na północ, gdzie wkraczała trzecia armia, aby wszystko zniszczyć. Tam znajdą znak, że wszystko umarło: ludzie, zwierzęta, trawa. Będą chcieli wszystko wyciąć i wszystkich zamordować. Nikt z tych trzech armii nie wróci do domu. Ostatnia bitwa rozegra się w pobliżu Kolonii.

Widzę samolot lecący ze wschodu, który wrzuca coś do wielkiej wody, wtedy stanie się coś przedziwnego. Woda podniesie się wysoko jak wieża i opadnie, wszystko będzie zalane. Część Anglii zniknie, kiedy pilot zrzuci tę rzecz do wody. Nie wiem, co to jest. Wystąpi trzęsienie ziemi i południowa część Wielkiej Brytanii zatonie. Zniszczone zostaną trzy miasta:

  • pierwsze przez wodę;
  • w drugim, położonym powyżej poziomu morza, będzie widać tylko wieżę kościoła;
  • trzecie zawali się całkowicie.

Całe zdarzenie będzie trwać bardzo krótko. Widzę trzy linie – być może chodzi o trzy dni, trzy tygodnie albo trzy miesiące. Dokładnie nie wiem, ale wojna będzie trwać krótko. Zatoną wyspy, ponieważ morze się wzburzy. Widzę wielkie dziury w morzu, które wypełnią się, gdy wzrosną ogromne fale. Piękne miasto położone nad morzem niemal zupełnie zatonie w brudzie i piasku. Inne kraje położone nad morzem narażone będą na wielkie niebezpieczeństwo, oceany będą niespokojne, a fale wysokie jak domy. Będą się pienić, jak gdyby gotowało się pod ziemią. Wyspy znikną, a klimat się zmieni. Styczeń będzie tak ciepły, że komary będą tańczyć. Być może będzie to przejście w inną strefę klimatyczną. Wtedy nie będzie już normalnych zim takich, jakie znamy obecnie.

W czasie wojny nastąpi ciemność, która potrwa siedemdziesiąt dwie godziny. Podczas dnia będzie ciemno. Spadnie grad, będą strzelały błyskawice i grzmoty, trzęsienie ziemi wprawi w drgania naszą planetę.

I w końcu Alois Irlmaier DODAJE GORĄCĄ PROŚBĘ:

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Proszę:
nie wychodźcie z domu w tym czasie, oświetlajcie domy tylko świecami. Kto będzie wdychał pył na zewnątrz, dostanie skurczu i umrze.

Zaciemnijcie okna i nie otwierajcie ich. Woda i żywność, która nie będzie szczelnie zamknięta, zostanie zatruta, również ta przechowywana w szklanych naczyniach.Śmierć spowodowana przez pył będzie wszechobecna, dużo ludzi umrze. Po siedemdziesięciu dwóch godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam:

nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się.

Tamtej nocy zginie więcej ludzi niż w dwóch pierwszych wojnach światowych. Nie otwierajcie okien podczas tego okresu. W rzekach będzie tak mało wody, że z łatwością będzie można przez nie przejść. Bydło padnie, trawa stanie się żółta i sucha, zwłoki ludzkie stawać się będą czarne lub żółte. Potem wiatr skieruje chmury śmierci na wschód, dodaje Alois Irlmaier

Miasto z żelazną wieżą [Paryż?] stanie się ofiarą swoich ludzi. Wszystko spalą, będzie rewolucja, ludzie staną się dzicy. Miasto stanie w ogniu dzięki własnym mieszkańcom, a nie przez tych, którzy przyjdą ze wschodu [ataki muzułmańskich mieszkańcy Paryża]. Widzę dokładnie, że miasto jest zrównane z ziemią.

– We Włoszech również będzie niespokojnie. Przybysze ze wschodu zabiją wielu ludzi. Papież będzie musiał uciekać, licznych duchownych zamordują i upadnie wiele kościołów.

W Rosji wybuchnie rewolucja i wojna domowa. Będzie tyle zmarłych na ulicach, że nikt nie będzie ich usuwał. Rosjanie uwierzą w Boga i przyjmą znak krzyża.

Przywódcy partii popełnią samobójstwo, czym zmyją swoją krwawą hańbę. Widzę, jak mieszają się masy czerwonych i żółtych, wybuchnie powstanie i dokonywane będą straszne morderstwa. Wtedy będą śpiewać pieśń Wielkanocną i palić świece naprzeciw krzyżowych obrazów.

Poprzez modlitwę Chrześcijan potwór piekieł zginie, wielu młodych ludzi znów uwierzy we wstawiennictwo Matki Boskiej, dodaje Alois IrlmaierPo zwycięstwie imperator zostanie ukoronowany przez Papieża. Jak długo to wszystko potrwa, nie wiem. Widzę trzy dziewiątki, trzecia przynosi pokój. Gdy wszystko się skończy, część ludzi umrze, a pozostali będą bać się Boga.
Prawa, które przynoszą śmierć dzieciom, zostaną usunięte. Wtedy przyjdzie pokój. Widzę trzy świecące korony, wychudzony stary człowiek będzie naszym królem. Również „stara korona” na południu wróci do honorów. Papież, który przez długi czas nie mógł wrócić zza wody, wreszcie powróci. Kiedy zakwitną kwiaty na łąkach, a papież będzie lamentował nad losem swoich zamordowanych braci.

Po tych wydarzeniach nadejdzie długi i szczęśliwy czas. Ci, którzy tego doświadczą, będą bardzo szczęśliwi.
Ludzie będą musieli zacząć nowe życie tam, gdzie zaczynali ich przodkowie”.

W części 1. opisana jest historia życia Irlmaiera.

w części 2 wizja III wojny

CAŁY FILM – Połączone 2 części, gdyż oryginalne filmy na YouTube zostały zablokowane, mimo, że film o PRZEPOWIEDNIACH ALOISA IRLMAYERA był od 2017 roku

 

 Zacytuję jeszcze poniżej ciekawsze komentarze pod filmem:

– „To, co uderza mnie w przepowiedniach Irlmaiera to duża spójność z przepowiedniami biblijnymi, przepowiedniami Wangi etc. Scenariusz 3 wojny wg Irlmaiera jest zaskakująco prawdopodobny. Jeszcze 4 dekady temu śmiałbym się z tego bo kto wtedy przewidywał upadek giganta ZSRR. Wanga, zapytana w latach bodaj 80-ych o to, kiedy nastąpi 3 wojna powiedziała wymijająco: „jeszcze nie bo jeszcze Syria nie upadła”. Kto wtedy myślał o możliwości upadku ZSRR czy Syrii? A ona o tym mówiła. Fascynujące. Jako ludzkość jesteśmy ślepi i głusi. Kto z nas kilka dekad temu rozumiał „znamię Bestii” i przepowiednię, że bez tego znamienia na dłoni lub czole nikt nie będzie mógł handlować, pracować funkcjonować. A teraz dzieje się to na naszych oczach a ludzkość dalej śpi.

– „YT LIKWIDUJE CAŁA OPOWOESC O NIM…
OGLADALEM CAŁOSC I OD MARCA 2020 WSZYSTKO SIE ZGADZA WLACZNIE Z BUDOWA PLOTU NA GRANICY Z BIAŁORUSIĄ… POTEM BEDZIE WOJNA TO BEDZIE SIERPIEN 2022 ROKU .. WOJNA USA ROSJA POLSKA BIALORUS WSZYSTKO BEDZIE…Film został udostępniony na YT w dwóch częściach w dniu 5.03.2017 roku.

Tutaj jeszcze raz obydwie części oryginalnego filmu połączone

Komentarze (c.d):

– „Tyle przepowiedni, praktycznie niemożliwych do spełnienia, a jednak wszystko się zgadza.”

„4 lata temu brzmiało to jak szalona teoria spiskowa, a jak jest teaz. IRLMAIER się wiele nie pomylił. Z każdym tygodniem to wszystko o czym mowil nabiera tempa, wyrazu i kształtu. Świetny Materiał. Ale wizja takiej wojny jest straszna.” (kwiecień 2021)

tajemnicze.pl-alois-irlmaier-przepowiednie-filmy-plAlois Irlmaier – biografia

Alois Irlmaier – niemiecki jasnowidz, twórca przepowiedni, z zawodu murarz. (ur. 8 czerwca 1894 r. w Scharam koło Siegsdorf, zm. 26 lipca 1959 r. we Freilassing)

Irlmaierowi przypisuje się przewidywanie miejsc bombardowań i miejsca pobytu osób zaginionych podczas II wojny światowej. Mówi się również, że pomógł w rozwiązywaniu przestępstw.

Podczas II wojny światowej przewidział miejsca uderzenia bomb i potrafił zlokalizować zaginione osoby. Podaje się również, że pomógł w wyjaśnieniu niektórych przestępstw.

W 1947 r. Został oskarżony w sądzie rejonowym za niezgodne z prawem korzystanie z jasnowidzenia dla zysku, ale został uniewinniony po wysłuchaniu świadków i wykazaniu prawdziwości swoich umiejętności. W uzasadnieniu wyroku stwierdzono: Przesłuchani świadkowie… w kwestii daru jasnowidzenia oskarżonego przynieśli tak zdumiewające świadectwa o rzeczach, których siłami natury nie potrafimy dotąd wyjaśnić, że nie da się go zakwalifikować jako oszusta„.

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

ALOIS IRLMAIER PRZEPOWIEDNIE. ZBIÓR PRZEPOWIEDNI, w tym CAŁA WIZJA III WOJNY ŚWIATOWEJ – filmy z 2017 roku (pl)
Alois Irlmaier – niemiecki jasnowidz, który przewidział II wojnę światową, miał również wizję tragicznej III Wojny Światowej i czasów ją poprzedzających jak również świata po tej III wojnie.
W swoich wizjach opisuje między innymi III wojnę światową, która ma nadejść oraz katastrofę naturalną jak i wykorzystanie śmiercionośnego pyłu, który zdziesiątkuje ludzkość.
http://tajemnicze.pl/alois-irlmaier-przepowiednie-zbior-przepowiedni-w-tym-cala-wizja-iii-wojny-swiatowej-filmy-pl/ …
Ale również widział spokojne czasy pełne obfitości po tej okrutnej wojnie

tajemnicze.pl-alois-irlmaier-przepowiednie-filmy-pl

Wikipedia.pl, astroweb.pl,

gdyby z YT zniknęło…

CZĘŚĆ 1 cda.pl/video/2010171b0/vfilm
CZĘŚĆ 2 cda.pl/video/149637931/vfilm
i na YT
1/2 youtube.com/watch?v=nOKNgdcAdRs
2/2 youtube.com/watch?v=N8NALfr-V70

 

 

 

 


Udostępnij