Czy celem elit jest globalna DEPOPULACJA ? Film (pl)

tajemnicze.pl-depopulacja-plan
Udostępnij

Czy celem elit jest globalna DEPOPULACJA ? Film (pl)

Korporacja uczonych zatroskana o Ziemię jako miejsce do życia dla dzikiej przyrody już pod koniec lat 60. w Raporcie Rzymskim przedstawiła katastroficzną wizję przyszłości i uznała, że najgroźniejszym czynnikiem dla Ziemi jest człowiek ! ! !

tajemnicze.pl-depopulacja-plan

Sekretarz wykonawczy ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu niedawno stwierdziła w wywiadzie, że ziemia jest już przeciążona ludźmi i że powinniśmy zastanowić się nad wyludnieniem planety oraz, że naprawdę powinniśmy dołożyć wszelkich starań aby zmienić te liczby ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości planetarne.

I dalej wygłasza że… „powinniśmy dołożyć wszelkich starań aby zmienić te liczby ludności, ponieważ już dzisiaj przekraczamy ładowność planety dzisiaj nie mówiąc nic o dodawaniu więcej populacji która naprawdę przekroczyłaby naszą ładowność” (prognozowane jest, że do 2050 roku ilość ludności na świecie przekroczy 9 mld)

Wielokrotnie ta sama Sekretarz wykonawczy powtarzała też, że dyktatura komunistyczna w stylu chińskim lepiej nadaje się do zwalczania globalnego ocieplenia niż amerykański system konstytucyjny !!!

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

tajemnicze.pl-depopulacja-plan

W filmie został omówiony także  bardzo ciekawy, choć ogromnie niepokojący dokument znaleziony na stronie NASA z lipca 2001 roku.

To prezentacja oparta na trendach, analizach, technologiach Dennisa Bushnera głównego naukowca z centrum w Langley p.t.

The Future Is Now„.

A główna przesłanka tego dokumentu dotyczy robotów cyborgów i planów wobec ludzi, oraz broni biologicznej a także …

ZAPRASZAM NA FILM (PL)

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Czy celem elit jest globalna DEPOPULACJA ?

Czy celem elit jest globalna DEPOPULACJA ? Film (pl)


Film (pl)


Udostępnij

Comments

comments