tajemnicze.pl

JAK KONTROLUJĄ NASZE MYŚLI, OKŁAMUJĄ i MANIPULUJĄ. Film (pl), który obejrzało ponad 8 mln ludzi

tajemnicze.pl-jak-kontroluja-nasze-mysli-oklamuja-manipuluja
Udostępnij

JAK KONTROLUJĄ NASZE MYŚLI, OKŁAMUJĄ I MANIPULUJĄ. Film (pl), który obejrzało ponad 8 mln ludzi. Zobacz kto i jak pociąga za sznurki. WAŻNY FILM, ŻEBY ZROZUMIEĆ TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE WOKÓŁ NAS

Ten film pojawił się na YouTube 11 kwietnia 2020 i obejrzało go ponad 8 milionów ludzi.

YT ukrywa go, przez co nie można go wyszukać w przeglądarce (oryginał, nie reupload).

Jest to materiał na obecny czas mający uświadomić ludzi co się właśnie dzieje i kto pociąga za sznurki, które oddziałują na nas wszystkich.

tajemnicze.pl-jak-kontroluja-nasze-mysli-oklamuja-manipuluja

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Już nie w cieniu – (Premiera światowa 11 kwietnia 2020) Dokument Napisy PL

Od autorów:

Dokument Out Of Shadows podnosi maskę tego, w jaki sposób media głównego nurtu i Hollywood manipulują masami i kontrolują je, rozpowszechniając propagandę w całej ich treści.

Naszym celem jest obudzić opinię publiczną, rzucając światło na to, jak wszyscy nas okłamywali i prali mózgi przez ukrytego wroga o złowrogim planie.”

Ten film pojawił się na youtube 11 kwietnia 2020 i już obejrzało go ponad 8 milionów ludzi. YT ukrywa go, przez co nie można go wyszukać w przeglądarce (oryginał, nie reupload). Jest to materiał na obecny czas mający uświadomić ludzi co się właśnie dzieje i kto pociąga za sznurki, które oddziałują na nas wszystkich.

Projekt ten jest wynikiem dwóch lat krwi, potu i łez przez zespół obudzonych profesjonalistów. Został on niezależnie wyprodukowany i sfinansowany i jest dostępny na wielu różnych platformach BEZPŁATNIE dla każdego do obejrzenia.

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

JAK KONTROLUJĄ NASZE MYŚLI, OKŁAMUJĄ I MANIPULUJĄ.
Film (pl), który obejrzało na YT ponad 8 mln ludzi
http://tajemnicze.pl/jak-kontroluja-nasze-mysli-oklamuja-i-manipuluja-film-pl-ktory-obejrzalo-ponad-8-mln-ludzi/ …
Zobacz kto i jak pociąga za sznurki
WAŻNY FILM, ŻEBY ZROZUMIEĆ TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE WOKÓŁ NAS…

Strona filmu: outofshadows.org/
Materiał na licencji do wolnego rozpowszechniania z uznaniem autora i przedstawieniem źródła: CC BY-SA


Udostępnij