Ludność świata wyniesie 1 mld? Były prezydent Malezji wyjaśnia w 2015 roku. Filmy

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy
Udostępnij

Ludność świata wyniesie 1 mld? Były prezydent Malezji wyjaśnia w 2015 roku dlaczego… Filmy

Na międzynarodowej konferencji w dniu 9 marca 2015 r. zatytułowanej „Nowy porządek świata – przepis na wojnę lub pokój!” były premier Malezji, Mahathir Mohamad, ostrzegł, że:

elity chcą zmniejszyć liczbę ludności świata do 1 miliarda

i powiedział

zrobią wszystko, co konieczne, aby osiągnąć swój cel.

Obejrzyj te filmy, póki są dostępne.

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

Umowa o partnerstwie transpacyficznym

Konferencja odbyła się w Putrajaya International Convention Center w Putrajaya w Malezji, zorganizowana przez Perdana Global Peace Foundation (PGPF).

Premier Mahathir Mohamad stwierdził, że umowa o partnerstwie transpacyficznym (tzw. TPPA) jest strategią dominacji Stanów Zjednoczonych w gospodarce światowej.

Kilku zaproszonych prelegentów skupiło się na handlu bez granic i globalizacji, które są wykorzystywane do wprowadzenia jednego rządu światowego.

Oto słowa byłego prezydenta Malezji, dr Mahathir Mohamad:

Zasadniczo chodzi o posiadanie rządu światowego.
Powinniśmy znieść wszystkie państwa, narody i organy, ale zamiast tego mieć tylko jeden rząd światowy.
A ten światowy rząd ma być przez pewnych ludzi, elity.
Ludzi, którzy są bardzo bogaci, bardzo inteligentni, bardzo potężni na wiele sposobów.
To oni będą rządzić światem.
Niewiele mówiło się o demokracji czy wyborze przywódców, zamiast tego miał być rząd tych elit, który narzuci swoje zasady każdemu na tym świecie. A dla tych, którzy nie chcą się im podporządkować, będzie kara
” – wyjaśnił dr Mahathir Mohamad.

A pokój, który z tego uzyskamy, to spokój cmentarza, ponieważ intencją jest również zmniejszenie liczby ludzi na tym świecie.
W czasie, gdy ogłaszano Nowy Porządek Świata, ludność tego świata liczyła zaledwie 3 miliardy.
Zamiarem było zmniejszenie go do 1 miliarda.
Teraz populacja świata wynosi 7 miliardów.

Zaistniałaby potrzeba zabicia wielu miliardów ludzi lub zagłodzenia ich na śmierć lub uniemożliwienia im porodu, aby zmniejszyć ilość ludzi tego świata”.

Dr Mahathir Mohamad ostrzegł również, że „rząd światowy nie zawaha się najechać i przejąć suwerenne państwa, aby osiągnąć swoje cele”.

A dziś mamy pan**mię koro***irusa…

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

Były premier Malezji w 2015 r ostrzegł: „Elity chcą zmniejszyć populację świata do 1 miliarda” (film – w. eng)Dr Mahathir był premierem Malezji od lipca 1981 do października 2003 i od maja 2018 do marca 2020.

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

„Nowy Porządek Świata” przepis na wojnę lub pokój” – 10 marca 2015 r. – film (w.eng)tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Agenda 21 i Agenda 2030

Spekuluje się, że Agenda 21 i Agenda 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju ONZ została wykorzystana jako plan elity do zmniejszenia ludności świata.

Ten film propagandowy, wyprodukowany przez organizację Population Matters , twierdzi, że większość wyzwań dzisiejszego świata wynika z gęstego zaludnienia.
My, ludzie, jesteśmy problemem i jest nas zbyt wielu.

„Miej mniejsze rodziny”.

W 2009 roku „The Good Club” składający się z dobrze znanych członków, takich jak Oprah Winfrey, Bill Gates, Warren Buffett, George Soros, Ted Turner i David Rockefeller, spotkali się, aby przedyskutować, jak najlepiej wyeliminować przeludnienie i zwiększyć kontrolę urodzeń.

Członkowie grupy są łącznie warci setki miliardów dolarów.

Przykładowo B. Gates stwierdził, że globalne ocieplenie jest spowodowane przez zbyt wielu ludzi żyjących na planecie, opowiadał się za podatkiem węglowym, a ostatnio kupił setki tysięcy akrów ziemi uprawnej.

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

Podczas TEDTalk w 2010 roku Gates mówił o tym, jak wprowadzenie szczepionek może pomóc obniżyć emisję CO2 przez człowieka, mówiąc:

Jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę przy nowych szczepionkach, opiece zdrowotnej, usługach zdrowia reprodukcyjnego za pośrednictwem usług planowania rodziny Fundacji Billa i Melindy Gates (tj. aborcji, kontroli urodzeń, niepłodności), możemy obniżyć tę liczbę o około 10 lub 15%.

Bill Gates 20 lutego 2010 r. – Wyludnienie, szczepionki, innowacje do zera, opieka zdrowotna itp.

Ten film został nagrany dekadę temu, teraz zaczynamy widzieć owoce jego pracy. Wszystko, co Gates otwarcie powiedział publicznie, nazywa się dzisiaj teorią spiskową.

Możemy obniżyć wzrost populacji o 10-15% dzięki szczepionkom, opiece zdrowotnej i usługom reprodukcyjnym” (4:42).tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

Eugenika – Planned Parenthood i Gates (ojciec)

Zainteresowanie B. Gatesa kontrolowaniem światowej populacji wywodziło się od jego ojca, który „był kluczowy w kształtowaniu światopoglądu swojego syna” i przez kilka lat zasiadał w zarządzie Planned Parenthood.

Planned Parenthood powstało jako eugeniczne marzenie Margaret Sanger o wyeliminowaniu niektórych ras z populacji.

Trudno zignorować to połączenie.

Wiesz, kto jeszcze był zafascynowany eugeniką?

Hitler.

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

Dzisiejsza „elita” jest prawie nietykalna.

Kiedy masz tak dużo pieniędzy, tak że posiadasz lekarzy, naukowców, gazety i czasopisma naukowe, media itp., trudno sobie wyobrazić, że przeciętny człowiek jest w stanie przesiewać dezinformację i propagandę, która jest mu narzucana.

Zamiast tego, żeby myśleć, ludzie są gotowi narazić się na ryzyko, biorąc eksperymentalny zastrzyk, który nie został dokładnie przetestowany – a wszystko dla „większego dobra”.

Gdybyś dał mi tylko jedno życzenie na następne 50 lat, mógłbym wybrać, kto jest prezydentem; Mogłabym wybrać szczepionkę, którą kocham… ” Kto to powiedział ?

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Ludność świata wyniesie 1 mld?
Były prezydent Malezji wyjaśnia w 2015 roku dlaczego…
Filmy
http://tajemnicze.pl/ludnosc-swiata-wyniesie-1-mld-byly-prezydent-malezji-wyjasnia-w-2015-roku-filmy/ …
Obejrzyj te filmy, póki są dostępne.

tajemnicze.pl-prezydent-malezji-2015-1-mld-ludnosci-filmy

rairfoundation. com/ flashback-former-malaysian-prime-minister-warned-elites-want-to-reduce-world-population-to-1-billion-videos/


Udostępnij

Comments

comments