NORYMBERGA 2.0, Vera Sharav i Reiner Fuellmich, który TO nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości

tajemnicze.pl-przyhotowania-do-norymbergii-2-film-vera-sharav
Udostępnij

NORYMBERGA 2.0, Vera Sharav i Reiner Fuellmich, który TO nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości. CAŁY FILM (pl)

VERA SHARAV W ROZMOWE Z REINEREM FUELLMICHEM – PRZYGOTOWANIA DO NORYMBERGI 2.0

Oto ważny i bardzo ciekawy wywiad przeprowadzony przez Reinera Fuellmicha z Verą Sharav. Film został opublikowany 5.04.2021

tajemnicze.pl-przyhotowania-do-norymbergii-2-film-vera-sharav

KIM JEST VERA SHARAV ?

Vera Sharav pochodzi z Rumunii, jest obrońcą praw człowieka, aktywistką na rzecz wolności medycznej i prezesem założonego przez siebie w 2001 r. Sojuszu Na Rzecz Ochrony Przed Badaniami Na Ludziach (The Alliance for Human Research Protection).

Jak sama mówi, przeżyła niemiecki Holokaust i wie co to znaczy być stygmatyzowanym jako „ROZNOSICIEL CHORÓB”

Tematem wątpliwych praktyk koncernów farmaceutycznych zainteresowała się po tym, jak jej nastoletni syn zmarł w wyniku śmiertelnej reakcji na klozapinę, którą przepisano mu z powodu zaburzeń schizo-afektywnych.

Szczególnym obiektem jej zainteresowania są badania kliniczne przeprowadzane bez świadomie wyrażonej zgody pacjenta.

Okazuje się, że jest to powszechna praktyka – ludzie są wprowadzani przez w błąd i nakłaniani do udziału w testach leków, zawoalowanych jako leczenie docelowe.
W Polsce, pacjent musi podpisać zgodę.

Uchwalone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (Food And Drug Administration) przepisy sankcjonujące tzw. „ograniczenie lub zrzeczenie się świadomej zgody” pozwalają na testowanie leków i produktów farmaceutycznych na osobach nieprzytomnych, ubezwłasnowolnionych lub niezdolnych do wyrażenia zgody. Praktyka ta narusza podstawowe zasady badań medycznych w cywilizowanym społeczeństwie.

Vera służyła w Children’s Workgroup przy Narodowym Komitecie Doradczym ds. Ochrony Badań Nad Ludźmi, gdzie jako jedyna sprzeciwiała się wykorzystywaniu dzieci w eksperymentach medycznych wysokiego ryzyka.

Nagłośniła kilka skandali związanych z praktykami przemysłu farmaceutycznego, m.in. eksperymenty z pestycydami na ludziach, wykorzystywanie więźniów do badań nad narkotykami, eksperymenty medyczne na pacjentach placówek psychiatrycznych.

Dzięki swej aktywności udało jej się m.in.:

zainicjować dwa dochodzenia federalne w sprawie wykorzystywania dzieci w placówkach opieki zastępczej jako świnek morskich w testowaniu eksperymentalnych leków i szczepionek na AIDS:

doprowadzić do zawieszenia eksperymentu, w ramach którego testowano na nowojorskich dzieciach fenfluraminę

zainicjować publiczną debatę na temat etyki eksperymentów medycznych wywołujących nawroty u pacjentów ze schizofrenią

doprowadzić do zawieszenia eksperymentu pestycydowego na dzieciach prowadzonego przez Agencję Ochrony Środowiska

wszcząć kampanię przeciwko koncernom Northfield Laboratories i Biopure, producentom sztucznego substytutu krwi, po tym jak okazało się, ze firmy te testują swe produkty na ludziach nieprzytomnych, a z kolei przed ludźmi którzy wyrazili dobrowolną zgodę na udział w testach tych produktów, zatajono, że są one toksyczne.

Wśród jej publikacji znajdują się m.in.

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

„Szczepienia obowiązkowe: pogwałcenie etyki lekarskiej i praw człowieka” (2011),

„Ochrona i osób z zaburzeniami decyzyjnymi i osób ubezwłasnowolnionych przed nadużyciami w badaniach biomedycznych” (2008),

„Badania przesiewowe w kierunku chorób psychicznych: fuzja eugeniki i przemysłu farmaceutycznego” (2005)

„Konflikty interesów w badaniach biomedycznych szkodzą dzieciom niepełnosprawnym i bez niepełnosprawności” (2004),

„Dzieci w badaniach klinicznych: konflikt wartości moralnych”
(2003) oraz

„Etyka przeprowadzania eksperymentów medycznych wywołujących psychozy” (1999).KIM JEST REINER FUELLMICH

Reiner Fuellmich jest doktorem prawa specjalizującym się w pozwach przeciwko korporacjom.

Zasłynął jako prawnik, któremu udało się skazać samochodowego giganta Volkswagen w sprawie katalizatorów, a także ujawnić działania Deutsche Banku jako jednej z najbardziej toksycznych organizacji przestępczych na świecie.

Obecnie zaangażowany jest w proces przeciwko Kuehne and Nagel, największej na świecie firmie przewozowej, którą pozwał w związku z przekupstwem na wiele milionów dolarów.

Reiner jest też członkiem niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ds. oszustwa Covid-19.

Komisja ta zainicjowała utworzenie potężnej międzynarodowej grupy lekarzy, naukowców, ekonomistów, przedsiębiorców, sędziów i prawników, którzy aktualnie współpracują przy przygotowaniach do największego pozwu zbiorowego wszechczasów, związanego z oszustwem Covid-19.Zamierzają udowodnić na drodze sądowej, że tzw. pandemia koronawirusa nigdy nie była problemem zdrowotnym, lecz jest w rzeczywistości operacją fałszywej flagi, której celem jest :

– depopulacja planety,

– wprowadzenie globalnej medycznej dyktatury,

– umocnienie i centralizacja władzy w rękach samozwańczych „elit” oraz

– eliminacja konkurencji dla wielkich koncernów ze strony małych i średnich przedsiębiorstw (poprzez doprowadzenie ich do bankructwa) i

– transfer ich majątku na członków skorumpowanej kliki z Davos.

Działania osób i instytucji, które doprowadziły cały świat do korona-psychozy, Reiner nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości jaką kiedykolwiek popełniono.Film może się dłużej ładować (zwłaszcza na komputerze) proszę chwilę poczekać na jego załadowanie, gdyż wywiad jest bardzo ważny i trzeba go wysłuchać.

ZAPRASZAM NA FILM

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

NORYMBERGA 2.0, Vera Sharav i Reiner Fuellmich, który TO nazwał największym oszustwem w historii i największą zbrodnią przeciw ludzkości.
http://tajemnicze.pl/norymberga-2-0-vera-sharav-i-reiner-fuellmich-ktory-to-nazwal-najwiekszym-oszustwem-w-historii-i-najwieksza-zbrodnia-przeciw-ludzkosci/ …
Cały film (pl) z 5.04.21

Link do oryginalnego nagrania:
new.awakeningchannel.com/11-international-network-of-lawyers-the-cv19-crisis-is-a-fraud-and-those-responsible-will-be-sued-part-11/


Udostępnij

Comments

comments