tajemnicze.pl

ONI ŻYJĄ (They Live) film z 1988. Polski lektor. Film genialny i bardzo proroczy… Podana jest nawet data – 2025 rok 2025 rok

tajemnicze.pl-oni-zyja-they-live-film-z-1988-roku-polski-lektor-caly-film
Udostępnij

Oni żyją (They Live) film z 1988. Polski lektor. Film genialny i bardzo proroczy… Podana jest nawet data – 2025 rok

Dwa filmy z polskim lektorem:

– Pierwszy film to FRAGMENT, gdy główny bohater odkrywa to co się naprawdę na świecie dzieje.

– Jeśli zainteresuje cię ten fragment, polecam drugi film, który jest W CAŁOŚCI (na końcu wpisu)..

tajemnicze.pl-oni-zyja-they-live-film-z-1988-roku-polski-lektor-caly-film

I wbrew pozorom nie jest to film o kosmitach, którzy zostali nagle odkryci, to proroczy film o naszych czasach, gdzie kosmitów można zastąpić czymś dowolnym, np. tym co nas obecnie trapi.

Film genialny i bardzo proroczy…

Podana jest nawet data
… 2025 rok

W roku 1988 Roddy Pipergrający głównego bohatera Nadę, mówił wtedy sławetne słowa, że to nie film sensacyjny tylko dokumentalny.

Oni żyją (tytuł oryginalny They Live) – amerykański thriller science fiction z 1988 w reżyserii Johna Carpentera.

John Nada przybywa do Los Angeles w poszukiwaniu pracy. Tu odkrywa szokującą prawdę. Na Ziemi żyją tysiące przybyszów z kosmosu, ukrywających swoją prawdziwą tożsamość, za pomocą ukrytych hipnotyzujących sygnałów. Ich prawdziwe oblicza dostrzec można tylko przez specjalne okulary.

Przybysze z obcej planety wcielając się w postaci szanowanych biznesmenów okupują miasto.
Za pomocą ukrytych sygnałów chcą przekształcić ludzi w bezwolnych konsumentów.

Hipnotyzują ludzi specjalnym promieniowaniem, które pozwala widzieć mieszkańcom tylko to co chcą obcy. Nieświadomi zagrażającego im niebezpieczeństwa ziemianie pracują jak mrówki na farmie pod dyktando przybyszów.

Przybysze przejęli władzę nad światem. Zajmują miejsca ludzi – polityków, biznesmenów, policjantów. Innych korumpują. Garstka ludzi organizuje ruch oporu i próbuje odnaleźć źródło sygnału przybyszów. John Nada przyłącza się do nich.

tajemnicze.pl-oni-zyja-they-live-film-z-1988-roku-polski-lektor-caly-film

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

1. Pierwszy film „ONI tu ŻYJĄ” (fragment)

Zamieszczony fragment filmu, „Oni żyją” (They Live), składa się z trzech sekwencji, wprowadzających, jak John Nada odkrywa szokującą prawdę.

Na Ziemi żyją tysiące przybyszów z kosmosu, ukrywających swoją prawdziwą tożsamość2. Drugi CAŁY FILM z lektorem po polsku – „ONI ŻYJĄ”

ZAPRASZAM NA CAŁY FILM jeśli zainteresował cię ten fragment. Polecam cały film
Gdyby ten film „NAGLE ZNIKNĄŁ” jak to często bywa to poniżej tego filmu jest jeszcze raz wgrany w innym miejscu.Gdyby były trudności w otwarciu powyżej całego filmu, poniżej również cały ale wgrany w innym miejscu. 

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Podana jest nawet data – 2025 rok
Oni żyją (They Live) film z 1988. Polski lektor. Film genialny i bardzo proroczy…
http://tajemnicze.pl/oni-zyja-they-live-film-z-1988-polski-lektor-film-genialny-i-bardzo-proroczy-podana-jest-nawet-data-2025-rok-2025-rok/ …
I wbrew pozorom nie jest to film o kosmitach, którzy zostali nagle odkryci, to proroczy film o naszych czasach, gdzie kosmitów można zastąpić czymś dowolnym, np. tym co nas obecnie trapi

m.cda.pl/video/8209763bd
m.cda.pl/video/799444714
cda.pl/video/51523447f
m.cda.pl/video/8326101bf


Udostępnij