tajemnicze.pl

OSTATECZNA ROZGRYWKA – PROJEKT ZNIEWOLENIA ŚWIATA, czyli NOWY PORZĄDEK ŚWIATA jak jest wdrażany. CAŁY FILM (pl) i fragment dotyczący Grupy Bilderberg

tajemnicze.pl-koniec-gry-grupa-bildenberg-film-pl
Udostępnij

OSTATECZNA ROZGRYWKA – PROJEKT ZNIEWOLENIA ŚWIATA, czyli NOWY PORZĄDEK ŚWIATA jak jest wdrażany. CAŁY FILM (pl) i fragment dotyczący Grupy Bilderberg, w tym KTO Z POLAKÓW UCZESTNICZYŁ W SPOTKANIACH TEJ GRUPY. Film słynnego dziennikarza Alexa Jones’a „KONIEC GRY”

TO KONIEC GRY (End Game), film słynnego dziennikarza Alexa Jones’a

Na początek FRAGMENT FILMU DOTYCZĄCY GRUPY BILDERBERG – film (pl) i kilka słów o samej grupie oraz m.in. wyjaśnienie, dlaczego urzędnikom amerykańskim nie wolno uczestniczyć w takich spotkaniach.

„Znajdujemy się na granicy globalnej transformacji, jedyne czego potrzebujemy, to WŁAŚCIWY KRYZYS, a wszystkie narody zaakceptują nowy porządek świata.”
Dawid Rockeffeler

CO TO JEST GRUPA BILDERBERG

Mimo, że Grupa Bilderberg istnieje od 1954 do połowy lat osiemdziesiątych wszystkie informacje o tej grupie były tajne, a kontrolowane mass media zaprzeczały o jej istnieniu. Potem były już tylko wzmianki w prasie. Przez długie lata reporterzy którzy pisali o tej Grupie byli nękani a nawet wtrącani do więzienia.

A także lista Polaków uczestniczących w spotkaniach Grupy Bilderberga

Zobacz, co dziś można przeczytać oficjalnie o tej Grupie w Wikipedii:

Grupa Bilderberg lub Klub Bilderberg – międzynarodowe stowarzyszenie osób ze świata polityki i gospodarki organizujące coroczne spotkania, do których zapraszanych jest od 120 do 150 osób złożonych z najwyższej rangi polityków (premierów, ministrów, przedstawicieli monarchii), członków zarządów wielkich instytucji międzynarodowych, znaczących fundacji, banków i korporacji o globalnym zasięgu i wpływie.

Podczas spotkań za zamkniętymi drzwiami, omawiane są najważniejsze w danym czasie dla świata sprawy dotyczące bezpieczeństwa, polityki i gospodarki.

Pierwsze spotkanie zorganizowane przez grupę miało miejsce w holenderskim hotelu „Bilderberg” (stąd pochodzi nazwa grupy) w Oosterbeek w maju 1954 roku. Odbyło się z inicjatywy polskiego emigranta i wpływowego europejskiego polityka Józefa Retingera(na stronie internetowej organizacji jest on odnotowany jako reprezentant Wielkiej Brytanii), który przekonał do swojego pomysłu holenderskiego księcia Bernharda. Retinger był stałym sekretarzem grupy aż do śmierci w 1960 roku. Celem utworzenia grupy było zbliżenie interesów gospodarczych Europy i Stanów Zjednoczonych.

Grupa organizuje konferencje, które odbywają się przy obecności wyselekcjonowanych dziennikarzy, lecz zgodnie z obietnicą dyskrecji, nie zdają oni relacji z przebiegu ani treści rozmów. Tym też należy tłumaczyć brak zainteresowania mediów. Na samych spotkaniach obowiązuje tzw. reguła Chatham House zezwalająca na upublicznianie informacji ze spotkań, ale pod warunkiem nieujawniania od kogo pochodzą.

Spotkania mają miejsce w luksusowych hotelach i są chronione przez jednostki służb bezpieczeństwaWedług uczestników, ze względu na nieformalny charakter, spotkania pozwalają na swobodną wymianę poglądów niezależnie od aktualnych animozji politycznych.

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

tajemnicze.pl-koniec-gry-grupa-bildenberg-film-pl

Udział obywateli Polski w spotkaniach
Do spotkań grupy spośród obywateli Polski zostali zaproszeni:

Hanna Suchocka, była Prezes Rady Ministrów – w 1998 roku; Sławomir Sikora, prezes Banku Handlowego w 2004 roku; Andrzej Olechowski, były Minister Finansów oraz Minister Spraw Zagranicznych, w latach 1994, 2004, 2005; Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej, w latach 2004 i 2005; Aleksander Kwaśniewski, były Prezydent RP, w roku 2008; Jan Vincent-Rostowski, były Minister Finansów oraz wiceprezes Rady Ministrów, w 2012 roku; Radosław Sikorski, były Minister Spraw Zagranicznych i członek Komitetu Sterującego Grupy Bilderberg, w latach 2016, 2017, 2018, 2019; Anne Applebaum, nagradzana dziennikarka, członek Council on Foreign Relations, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego posiadająca obywatelstwo polskie od 2013 roku, w latach 2015, 2016, 2018; Grzegorz Hajdarowicz, założyciel i prezes Gremi International, w 2018 roku; Jolanta Pieńkowska, dziennikarka, w 2019 roku;
Rafał Trzaskowski, Prezydent Warszawy, w 2019 roku.
W spotkaniach grupy uczestniczył również Zbigniew Brzeziński

Niejawność spotkań i znaczne wpływy posiadane przez zaproszone osoby spowodowały, że niektórzy komentatorzy przypisują członkom Grupy tworzenie nieformalnego rządu światowego…” (Cytat za Wikipedia)

Zobacz dlaczego…

FRAGMENT FILMU DOTYCZĄCY GRUPY BILDERBERG – film (pl)

CAŁY FILM KONIEC GRY:

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

OSTATECZNA ROZGRYWKA – PROJEKT ZNIEWOLENIA ŚWIATA,
czyli NOWY PORZĄDEK ŚWIATA jak jest wdrażany.
Kto z Polaków uczestniczył w spotkaniach słynnej Grupy Bildenbegra (lista)
http://tajemnicze.pl/ostateczna-rozgrywka-projekt-zniewolenia-swiata-czyli-nowy-porzadek-swiata-jak-jest-wdrazany-caly-film-pl-i-fragment-dotyczacy-grupy-bilderberg/ …
CAŁY FILM (pl)

źródło:pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
bilderbergmeetings.org


Udostępnij