PLAGA. Jak bezwiednie i nieświadomie wprowadziliśmy do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW

tajemnicze.pl-jak-plaga
Udostępnij

PLAGA. Jak bezwiednie i nieświadomie wprowadziliśmy do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW mówi lekarz

Wprowadziliśmy, bezwiednie i nieświadomie, do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW, które od dawna były związane z RAKIEM, białaczką, chłoniakiem, chorobami neuroimmunologicznymi, łącznie z Alzheimerem, Parkinsonem, itd.

Więc patrzymy właśnie na eksplozję tych chorób w naszym obecnym świecie.

tajemnicze.pl-koronawirus-przyczyny

ODWROTNA TRANSKRYPTAZA (rewertaza) jest to enzym, który występuje jedynie u retrowirusów.

I to, co on czyni, to jest odwrotny transkrypt, czyli „zapisuje do tyłu” nasz genom, czyli RNA do DNA i potem wpasowuje się do twojego DNA i pozostaje tam do końca twojego życia oraz przez kolejne pokolenia.

Wprowadziliśmy, bezwiednie i nieświadomie, do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW, które od dawna były związane z RAKIEM, białaczką, chłoniakiem, chorobami neuroimmunologicznymi, łącznie z Alzheimerem, Parkinsonem, itd.

Więc patrzymy właśnie na eksplozję tych chorób w naszym obecnym świecie.

A kiedy rząd zdał sobie sprawę z rozmiarów tej sprawy, to pytaniem było:
„Czy powiemy prawdę?

Czy powiemy, że wprowadziliśmy to przez zanieczyszczoną krew, czy zanieczyszczone szczepionki?

„Nie, tak nie zrobimy. Upewnimy się tylko, aby Judy Mikovitz i Frank Ruscetti odeszli na zawsze i że nikt nie uwierzy w to, o czym mówią i że ich praca to oszustwo.”

 

Życie dopisało ciąg dalszy 

Biolog molekularny Dr. Judy A. Mikovits została wtrącona do więzienia po odkryciu dowodów, że śmiertelne retrowirusy są przenoszone przez szczepionki podawane ludziom. W niepokojącej prawdziwej historii opublikowanej po raz pierwszy przez Natural News, Dr. Mikovits znalazł dowody, że „śmiertelne retrowirusy zostały przekazane 25 milionom Amerykanów za pomocą szczepionek”.

Dr. Mikovits pracowała z ludzkimi retrowirusami i skupiła się na badaniach immunoterapii i HIV. W 2009 r. Prowadziła badania nad chorobami neurologicznymi, w tym autyzmem, kiedy odkryła, że ​​wiele osób badanych cierpi na poważne problemy medyczne. Problemy te obejmowały raka, zaburzenia neuronów ruchowych i zespół przewlekłego zmęczenia (CFS).

Wierzyła, że ​​wirus mógł być odpowiedzialny za te objawy, i poprzez swoje badania wyodrębniła wirusy, które okazały się pochodzić od myszy.

Wyglądał jak wirus, pachniał wirusem, retrowirusem, ponieważ są to rodzaje wirusów, które zakłócają układ odpornościowy. A kilku innych badaczy w latach 90. faktycznie izolowało retrowirusy od tych ludzi, ale rząd nazwał je „zanieczyszczeniami” , „że nie były prawdziwe i że nie miały nic wspólnego z chorobą.

Cóż, wyizolowaliśmy nową rodzinę wirusów, które nazwano wirusem ksenotropowej mysiej białaczki. Tak więc wirusy te były mysimi wirusami białaczki, wirusami myszy.

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY

tajemnicze.pl-jak-plaga

Więc przejdźmy dwa lata do przodu, nasz artykuł opublikowany w jednym z najlepszych czasopism naukowych na świecie w Science, 8 października 2009 r. Zwykle stanowi to karierę, w moim przypadku zakończyło moje życie jako naukowca, jakiego znałam.

Wirus dostarczany przez szczepionki. Dr. Mikovits sama w sobie nie wywołała gniewu potężnego przemysłu farmaceutycznego. Jednak gdy artykuł opublikowany 2 lata później stworzył związek między tym nowym wirusem a szczepionkami, wyniki badań Mikovits stały się zbyt niebezpieczne.

Oto, jak Mikovits wyjaśnia to na filmie:

W 2011 r. inny badacz AIDS w czasopiśmie Frontiers in Microbiology napisał artykuł, który naprawdę mnie bardzo kosztował; Nie wiedziałam, że zamierza napisać ten artykuł, ale w zasadzie powiedział najbardziej prawdopodobny sposób, w jaki te mysie wirusy związane z wirusami białaczki, te typy wirusów, dostały się do ludzi, poprzez szczepionki, poprzez nieświadome ich zanieczyszczenie.

Kiedy zaczęliśmy szczepić?

1953, 1934, dokładnie w latach 30. walczono z chorobą Heinego-Medina. I to, co robiliśmy, aby osłabić, aby wirus był mniej patogenny, mniej toksyczny, to że przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, więc przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, i każdy naukowiec, który pracuje z tymi wirusami i pracował w National Cancer Institute, uznał możliwość, że jeśli połączysz ludzką tkankę i mysią tkankę, istnieje możliwość, że złapiesz wirusa, który milczy w myszy, to znaczy, że nie rani myszy, ale zabija człowieka lub powoduje u niego poważne choroby.

Niedługo po tym, jak implikacje z artykułu stały się jasne.

Zostałam zwolniona, uwięziona, bez powodu, bez przesłuchania. Odmówiłam wydania danych, odmówiłam powiedzenia, że ​​to pomyłka. Została aresztowana bez nakazu i przetrzymywana w więzieniu przez 5 dni bez możliwości zwolnienia za kaucją jako zbieg od wymiaru sprawiedliwości, i wydano na nią 4-letni wyrok.

Jej kariera została zniszczona.

Jej historia została udokumentowana w książce pt.

Plaga: nieustraszone poszukiwania prawdy o ludzkich retrowirusach i syndromie chronicznego zmęczenia, autyzmie i innych chorobach”.

Jak na ironię, FDA zatwierdziła protokół testowy do wykrywania retrowirusów w USA w krwi, który jest wart miliony dolarów, i w dużej mierze oparty na badaniach Dr. Mikovitsa, ale zarządza nimi Big Pharma.

Tak więc, podczas gdy ta wybitna naukowiec zbankrutowała i nie ma pracy, inni czerpią korzyści z jej badań, aby zarobić miliony dolarów z odkrytej przez dr Mikovista metody.”

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

thetruthrevolution.net/scientist-jailed-after-discovering-deadly-viruses-are-delivered-through-vaccines/…

youtu.be/Cby6F8WZNEQ

 


Udostępnij

Comments

comments