PLAGA. Jak bezwiednie i nieświadomie wprowadziliśmy do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW

tajemnicze.pl-jak-plaga
Udostępnij

PLAGA. Jak bezwiednie i nieświadomie wprowadziliśmy do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW mówi lekarz

Wprowadziliśmy, bezwiednie i nieświadomie, do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW, które od dawna były związane z RAKIEM, białaczką, chłoniakiem, chorobami neuroimmunologicznymi, łącznie z Alzheimerem, Parkinsonem, itd. Więc patrzymy właśnie na eksplozję tych chorób w naszym obecnym świecie.

tajemnicze.pl-jak-plaga

ODWROTNA TRANSKRYPTAZA (rewertaza) jest to enzym, który występuje jedynie u retrowirusów. I to, co on czyni, to jest odwrotny transkrypt, czyli „zapisuje do tyłu” nasz genom, czyli RNA do DNA i potem wpasowuje się do twojego DNA i pozostaje tam do końca twojego życia oraz przez kolejne pokolenia.

Wprowadziliśmy, bezwiednie i nieświadomie, do ludzkiej populacji nową rodzinę RETROWIRUSÓW, które od dawna były związane z RAKIEM, białaczką, chłoniakiem, chorobami neuroimmunologicznymi, łącznie z Alzheimerem, Parkinsonem, itd. Więc patrzymy właśnie na eksplozję tych chorób w naszym obecnym świecie.

A kiedy rząd zdał sobie sprawę z rozmiarów tej sprawy, to pytaniem było:
„Czy powiemy prawdę? Czy powiemy, że wprowadziliśmy to przez zanieczyszczoną krew, czy zanieczyszczone szczepionki?”
„Nie, tak nie zrobimy. Upewnimy się tylko, aby Judy Mikovitz i Frank Ruscetti odeszli na zawsze i że nikt nie uwierzy w to, o czym mówią i że ich praca to oszustwo.”

 

Życie dopisało ciąg dalszy

Tł. google bez poprawek – do kompletu w komentarzu.
„Biolog molekularny Dr. Judy A. Mikovits została wtrącona do więzienia po odkryciu dowodów, że śmiertelne retrowirusy są przenoszone przez szczepionki podawane ludziom.

W niepokojącej prawdziwej historii opublikowanej po raz pierwszy przez Natural News, Dr. Mikovits znalazł dowody, że „śmiertelne retrowirusy zostały przekazane 25 milionom Amerykanów za pomocą szczepionek”.

Dr. Mikovits pracował z ludzkimi retrowirusami i skupił się na badaniach immunoterapii i HIV. W 2009 r. Prowadziła badania nad chorobami neurologicznymi, w tym autyzmem, kiedy odkryła, że ​​wiele osób badanych cierpi na poważne problemy medyczne. Problemy te obejmowały raka, zaburzenia neuronów ruchowych i zespół przewlekłego zmęczenia (CFS).

Raporty Collective-evolution.com: Wierzyła, że ​​wirus mógł być odpowiedzialny za te objawy, i poprzez swoje badania wyodrębniła wirusy, które okazały się pochodzić od myszy.

Wyglądał jak wirus, pachniał wirusem, retrowirusem, ponieważ są to rodzaje wirusów, które zakłócają układ odpornościowy. A kilku innych badaczy w latach 90. faktycznie izolowało retrowirusy od tych ludzi, ale rząd nazwał je „zanieczyszczeniami” , „że nie były prawdziwe i że nie miały nic wspólnego z chorobą. Cóż, wyizolowaliśmy nową rodzinę wirusów, które nazwano wirusem ksenotropowej mysiej białaczki. Tak więc wirusy te były mysimi wirusami białaczki, wirusami myszy.

tajemnicze.pl-jak-plaga

Więc przejdźmy dwa lata do przodu, nasz artykuł opublikowany w jednym z najlepszych czasopism naukowych na świecie w Science, 8 października 2009 r. Zwykle stanowi to karierę, w moim przypadku zakończyło moje życie jako naukowca, jakiego znałem.

Wirus dostarczany przez szczepionki

Dr. Papier Mikovits sam w sobie nie wywołał gniewu potężnego przemysłu farmaceutycznego. Jednak gdy artykuł opublikowany 2 lata później stworzył związek między tym nowym wirusem a szczepionkami, wyniki badań Mikovits stały się zbyt niebezpieczne dla Deep State. Oto, jak Mikovits wyjaśnia to na filmie:

W 2011 r. Inny badacz AIDS w czasopiśmie Frontiers in Microbiology napisał artykuł, który naprawdę mnie bardzo kosztował; Nie wiedziałem, że zamierza napisać ten artykuł, ale w zasadzie powiedział najbardziej prawdopodobny sposób, w jaki te mysie wirusy związane z wirusami białaczki, te typy wirusów, dostały się do ludzi, poprzez szczepionki.

Kiedy zaczęliśmy szczepić? 1953, 1934, dokładnie w latach 30. z chorobą Heinego-Medina, i to, co robiliśmy, aby osłabić, aby wirus był mniej patogenny, mniej toksyczny, to że przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, więc przepuszczaliśmy je przez mózgi myszy, i każdy naukowiec, który pracuje z tymi wirusami i pracował w National Cancer Institute, uznał możliwość, że jeśli połączysz ludzką tkankę i mysią tkankę, istnieje możliwość, że złapiesz wirusa, który milczy w myszy, to znaczy, że nie rani myszy, ale zabija człowieka lub powoduje u niego poważne choroby.

Deep State Comes Knocking

Niedługo po tym, jak implikacje z artykułu stały się jasne, a Deep State dostrzegło zagrożenie dla przemysłu szczepionkowego, że uruchomiono ich potężne mechanizmy ukrywania, zaciemniania i oszukiwania:

Zostałem zwolniony, uwięziony, bez powodu, bez przesłuchania, w ogóle bez praw obywatelskich, pewnego dnia po prostu wyszedł z mojego domu w kajdanach, 18 listopada 2011 r. Odmówiłem wydania danych, odmówiłem powiedzenia, że ​​to pomyłka, mamy dane, pokazałem dane, pokazałem wszystkie dane, a ja po prostu odmówiłem, w zasadzie powiedzieli wszystkim, że wszystko wymyśliliście, i możecie iść do domu. A jeśli nie, zniszczymy cię. I zrobili.

Została aresztowana bez nakazu i przetrzymywana w więzieniu przez 5 dni bez możliwości zwolnienia za kaucją jako zbieg od wymiaru sprawiedliwości, i wydano na nią 4-letni wyrok.

Jej kariera została zniszczona.

Jej historia została udokumentowana w książce Plaga: nieustraszone poszukiwania prawdy o ludzkich retrowirusach i syndromie chronicznego zmęczenia, autyzmie i innych chorobach.

Jak na ironię, FDA zatwierdziła protokół testowy do wykrywania retrowirusów w USA. dopływ krwi, który jest wart miliony dolarów, i w dużej mierze oparty na Dr. Badania Mikovitsa, ale zarządza nimi Big Pharma. Tak więc, podczas gdy ta wybitna naukowiec zbankrutowała i nie ma pracy, inni rzekomo czerpią korzyści z jej badań, aby zarobić miliony dolarów na oczyszczeniu Stanów Zjednoczonych. dopływ krwi.”

    Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

thetruthrevolution.net/scientist-jailed-after-discovering-deadly-viruses-are-delivered-through-vaccines/…

youtu.be/Cby6F8WZNEQ

 


Udostępnij