SĄD JEDNAK NIE WYRAZIŁ ZGODY NA UJAWNIANIE DOKUMENTÓW PRZEZ 55 LAT… czyli coraz więcej wiadomo oficjalnie

tajemnicze.pl-po-pierwsze-nie-szkodzic-raport-film-lektor-pl
Udostępnij

SĄD JEDNAK NIE WYRAZIŁ ZGODY NA UJAWNIANIE DOKUMENTÓW PRZEZ 55 LAT… czyli coraz więcej wiadomo oficjalnie na temat badań

Po pierwsze „NIE SZKODZIĆ” i inne filary medycyny …,

czyli coraz więcej wiadomo oficjalnie

Raport Organizacji Public Health and Medical Professionals for Transparency (Pracownicy Publicznych Placówek Służby Zdrowia i Specjaliści Medyczni na Rzecz Przejrzystości) po pierwszych tzw ODŚLEPIENIACH badań, które nakazał amerykański sąd urzędowi FDA dopuszczającemu szczepionkę firmy Pf…
Organizacja ta złożyła w ramach Ustawy o Wolnym Dostępie do Informacji wniosek o ujawnienie wszystkich posiadanych przez FDA dokumentów i danych.

tajemnicze.pl-po-pierwsze-nie-szkodzic-raport-film-lektor-pl

Tzw. „RÓŻNICE” W BADANIACH KLINICZNYCH „SZCZEPIONEK” NA COVID FIRMY PFIZER-BIONTECH po ich „ODŚLEPIENIU”, czyli po odkryciu badań i co POSZŁO NIE TAK (LEKTOR PL)

Organizacja Public Health and Medical Professionals for Transparency (Pracownicy Publicznych Placówek Służby Zdrowia i Specjaliści Medyczni na Rzecz Przejrzystości), stworzona wyłącznie w celu uzyskania i rozpowszechniania danych, na których opierała się amerykańska agencja FDA podejmując decyzję o warunkowym dopuszczeniu na rynek „szczepionek” na Covid-19.

Organizacja ta złożyła w ramach Ustawy o Wolnym Dostępie do Informacji wniosek o ujawnienie wszystkich posiadanych przez FDA dokumentów i danych.

Natomiast FDA zaproponowała, że będzie ujawniać po 500 stron miesięcznie, argumentując, że „analiza i redagowanie (!) tych dokumentów to proces czasochłonny.” (!!!)
FDA złożyła wniosek o odroczenie pełnego ujawnienia wszystkich dokumentów będących w jej posiadaniu do roku 2076 (czyli za 55 lat!)

SĄD JEDNAK NIE WYRAZIŁ ZGODY NA UJAWNIANIE DOKUMENTÓW PRZEZ 55 LAT…

Jednak Sąd odrzucił wniosek agencji i nakazał jej udostępnianie 55 000 stron miesięcznie.

Słusznie zauważył adwokat Aaron Siri, którego firma Siri & Glimstad LLP reprezentuje organizację PHMPT w pozwie:

„FDA potrzebowała dokładnie 108 dni od momentu, gdy Pfizer zaczął produkować dokumentację, do dnia podjęcia decyzji o autoryzacji tego produktu.

Zgodnie z deklaracjami FDA, przed podjęciem tej decyzji przeprowadzono intensywną, rzetelną i kompletną analizę tych dokumentów w celu upewnienia się, że produkt firmy Pfizer jest bezpieczny i skuteczny.

Skoro FDA była w stanie przeprowadzić ten skrupulatny przegląd dokumentów w ciągu 108 dni, dlaczego teraz prosi o ponad 20 000 dni na udostępnienie ich opinii publicznej?

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

tajemnicze.pl-po-pierwsze-nie-szkodzic-raport-film-lektor-pl

Już pierwszy udostępniony przez FDA dokument ujawnił, że od 1 grudnia 2020 do 28 lutego 2021 odnotowano dziesiątki tysięcy NOP po przyjęciu „szczepionki” Pfizer, w tym 1223 zgony.

Już pierwszy udostępniony przez FDA dokument zatytułowany „Analiza Zbiorcza Zgłoszonych Zdarzeń Niepożądanych po Uzyskaniu Autoryzacji” – phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf – ujawnił, że w ciągu 90-dniowego okresu próbnego (od 1 grudnia 2020 do 28 lutego 2021) odnotowano dziesiątki tysięcy (NOP) działań niepożądanych po przyjęciu „szczepionki” Pfizer, w tym 1223 zgony.

Zawarte w raporcie dane obejmują tylko tzw. „poważne działania niepożądane”.

Pozostałe NOPy, uznane za „nieciężkie” udostępniono w oddzielnym raporcie.

ZAPRASZAM NA FILM (POLSKI LEKTOR) – UPRZEDZAM… TO SZOKUJE I MOŻE MOCNO ZDENERWOWAĆ

Organizacja Public Health and Medical Professionals for Transparency (Pracownicy Publicznych Placówek Służby Zdrowia i Specjaliści Medyczni na Rzecz Przejrzystości) nie zajmuje żadnego stanowiska w sprawie danych, poza tym, że powinny być one publicznie dostępne, aby umożliwić niezależnym ekspertom przeprowadzenie własnych analiz.

tajemnicze.pl-po-pierwsze-nie-szkodzic-raport-film-lektor-pl

Wszelkie otrzymane dokumenty są na bieżąco umieszczane na stronie organizacji:
www.phmpt.org/pfizers-documents

Omówienie prezentacji autorstwa stowarzyszenia Canadian Covid Care Alliance na temat przekrętów w badaniach klinicznych „szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech.
Wielki czołopokłon dla lektora (EnborianPL), którego głos słyszycie w nagraniu!

Prezentacja PDF, na podstawie której powstało niniejsze nagranie (zawiera dodatkowe informacje nie przedstawione w nagraniu):
canadiancovidcarealliance.org/wp-content/uploads/2021/12/The-COVID-19-Inoculations-More-Harm-Than-Good-REV-Dec-16-2021.pdf

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

SĄD JEDNAK NIE WYRAZIŁ ZGODY NA UJAWNIANIE DOKUMENTÓW PRZEZ 55 LAT…
czyli coraz więcej wiadomo OFICJALNIE. Uprzedzam, to szokuje i może mocno zdenerwować
http://tajemnicze.pl/sad-jednak-nie-wyrazil-zgody-na-ujawnianie-dokumentow-przez-55-lat-czyli-coraz-wiecej-wiadomo-oficjalnie/ …
Po pierwsze „NIE SZKODZIĆ” i inne filary medycyny …
Film z lektorem polskim


Udostępnij

Comments

comments