tajemnicze.pl

WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA – SZOKUJĄCY, CAŁY FILM z 2009r (pl). JAK ELITY RZĄDZĄ ŚWIATEM. ICH CELE, PLANY, METODY. NWO

tajemnicze.pl-wezwanie-do-przebudzenia-film-caly-lektor-pl
Udostępnij

WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA – SZOKUJĄCY, CAŁY FILM z 2009r (pl). JAK ELITY RZĄDZĄ ŚWIATEM -ICH CELE, PLANY, METODY. NWO

Jest to jeden z najważniejszych filmów jaki powstał. Film, który obnaża bardzo małą grupę ludzi (światowy gabinet cieni)

 

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) – SPISKOWA TEORIA DZIEJÓW, KTÓRA STAŁA SIĘ FAKTEM. „Wezwanie do przebudzenia”. WAŻNY FILM z roku 2009, niezwykle aktualny w naszych czasach (pl)

Większość z nas nie wie, że właśnie TERAZ NA NASZYCH OCZACH REALIZUJĄ SIĘ OSTATNIE STADIA PONUREJ GLOBALNEJ AGENDY.

Film ten ujawnia:

– czym jest ta agenda,

– kim są ludzie, którzy za nią stoją,

– jak jest wprowadzana w życie,

– dlaczego wcześniej o niej nie słyszałeś

I najważniejsze – tragiczne konsekwencje czekające ludzkości, jeśli tej agendzie kiedykolwiek uda się odnieść sukces.

WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA –  film, który trzeba obejrzeć

Zastrzeżenie:

Ale nie oglądaj tego filmu, jeśli nie chcesz otworzyć swojego umysłu.

Wezwanie do przebudzenia. CAŁY FILM (pl)

Film z roku 2009, który jest niezwykle aktualny i który wstrząśnie każdą myślącą osobą.

Jest to produkcja dziennikarza Alexa Jones’a, który opisuje drogę do NWO – nowego porządku świata. Film obnaża prawdę o współczesnym świecie.

Dowiesz się między innymi jaki wpływ miała elita tego świata na wszystkie wojny światowe.

W jaki sposób zdobyli władzę, jak się nazywają, co planują.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ta grupa psychopatycznych ludzi wpływa na Twoje życie.

tajemnicze.pl-wezwanie-do-przebudzenia-film-caly-lektor-pl

Oto coś, co większość przez lata traktowała jako spiskową teorię dziejów, na naszych oczach się urzeczywistnia.

Tzw. Nowy Porządek Świata przestaje być teorią spiskową głoszoną przez nawiedzonych oszołomów, ale staje się oficjalną strategią realizowaną przez rządy największych światowych mocarstw, także niestety NWO staje się faktem.

Jeszcze kilka lat temu doniesienia o zakulisowych posiedzeniach najwyższych głów światowych mocarstw w ramach Klubu Bilderberg (zrzeszającego najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata), wielu ogłupionym dziennikarzom i przeciętnym obywatelom wydawały się niedorzeczne.

Łatwiej, wygodniej i bezpieczniej było przylepić temu tematowi łatkę oszołomstwa i po prostu go ignorować, traktując jak kolejny wymysł chorych umysłów powielanych pocztą pantoflową przez żądnych sensacji nierobów, nie potrafiących przystosować się do jakże pięknego, wykreowanego przez media obrazu świata.

tajemnicze.pl-wezwanie-do-przebudzenia-film-caly-lektor-pl

Na początek kilka słów wstępu. Film jest długi i można wyodrębnić w nim 3 części, które poniżej zostały krótko omówione. Na końcu, jest CAŁY FILM (pl) , czyli „Wezwanie do przebudzenia”

Film we wstępie nawiązuje do filmu Matrix, ale zobaczysz,  że nie bez powodu…

Film „NWO – Wezwanie do przebudzenia” 

1. „NWO – Wezwanie do przebudzenia” część 1 – GLOBALNA ELITA 
(poniżej omówiona) do minuty 57:16

Od kilku lat obserwujemy coś, co dotąd wielu niedowiarkom wydawało się rzeczą niebywałą i nierealną. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA STAŁ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ (NWO) – JEST OFICJALNĄ STRATEGIĄ REALIZOWANĄ PRZEZ RZĄDZĄCYCH.

Nowy Porządek Świata przestaje być teorią spiskową głoszoną przez nawiedzonych oszołomów, ale staje się oficjalną strategią realizowaną przez rządy największych światowych mocarstw, także niestety NWO staje się faktem.

Jeszcze kilka lat temu doniesienia o zakulisowych posiedzeniach najwyższych głów światowych mocarstw w ramach Klubu Bilderberg, wielu ogłupionym dziennikarzom i przeciętnym obywatelom wydawały się niedorzeczne. Łatwiej, wygodniej i bezpieczniej było przylepić temu tematowi łatkę oszołomstwa i po prostu go ignorować, traktując jak kolejny wymysł chorych umysłów powielanych pocztą pantoflową przez żądnych sensacji, nie potrafiących przystosować się do jakże pięknego, wykreowanego przez media obrazu świata.

Tajna sieć elitarnych rodzin steruje zza kurtyny światowymi wydarzeniami.ROK 2008 I ZAŁAMANIE SIĘ SYSTEMU BANKOWEGO

Kiedy w roku 2008 nastąpiło załamanie światowego systemu bankowego, wielu beztrosko korzystających z uciech życia ludzi zderzyło się ze ścianą.

Dotarło do nich, że ich sielanka i beztroska mogą nie trwać tak jak zakładali wiecznie, a czarna wizja przyszłości o której dotąd mówili wyśmiewani przez większość alternatywni publicyści staje się faktem.

Dopiero teraz do wielu zadłużonych po uszy nieszczęśników dotarło, że niedopuszczanie do siebie niewygodnych informacji wcale nie powoduje że problem przestaje istnieć, ale konsekwencje ignorancji są znacznie bardziej dotkliwe, niż dyskomfort jakiego doznajemy kiedy burzymy piękną iluzję na temat świata w którym żyjemy.

GRUPA BILDERBERG

Już wiadomo jest gdzie i kiedy odbywa się spotkanie Grupy Bilderberg i w zasadzie nikogo już to nie dziwi, nawet tych którzy jeszcze kilka lat temu zawzięcie twierdziliby że takie spotkania są zwyczajnie niemożliwe.

Przecież prezydent kraju nie spiskowałby na jakichś tajnych spotkaniach za zamkniętymi drzwiami. Przecież jest prezydentem, składał przysięgę, jemu takich rzeczy nie wolno robić.

Cóż… Widocznie czasy się zmieniają.KONFERENCJA ASIA SOCIETY – WYSTĄPIENIE HENREGO KISSINGERA i NOWY ŁAD oraz John D. Rockeffeler

Na konferencji Asia Society, miało miejsce wystąpienie Henryego Kissingera – byłego dyrektora Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA oraz wieloletniego sekretarza stanu w administracji Nixona i Forda – podczas którego Kissinger wezwał do współpracy Stanów Zjednoczonych i Chin przy tworzeniu światowego totalitarnego rządu.

Między innymi Henry Kissinger stwierdził:

Wyzwaniem jest zbudowanie nowego ładu, po raz pierwszy w historii na gruncie światowym. Mówimy wiele o światowej społeczności, ale w rzeczywistości jeszcze nigdy w historii nie było jednej światowej wspólnoty. „

Asia Society jest organizacją założoną przez jednego z głównych orędowników Nowego Porządku Świata – Johna D. Rockefelera – który wielokrotnie chwalił dokonania oraz system stworzony przez jednego z największych zbrodniarzy XX wieku – Mao Tse-tunga.

W 1973 roku Rockefeler napisał w artykule dla New York Times:

Pomimo ceny zapłaconej za chińską rewolucję (ta cena to kilkadziesiąt milionów zamordowanych Chińczyków), okazała się ona sukcesem… Chiński eksperyment pod przewodnictwem Mao jest jednym z najważniejszych w historii ludzkości.”

Przerażeniem napawa wniosek, że Henry Kissinger – zaufany Rockefelera – sugeruje, że teraz nadszedł czas, żeby cenne doświadczenia pod rządami Mao wykorzystać i zacząć stosować na całym świecie.

Czy to wszystko nie brzmi czasem jak zamiar oficjalnego wprowadzenia zbrodniczego systemu politycznego, opartego na totalitaryzmie i zbrodni, ale tym razem na skalę globalną?

I co? Znowu wygodniej nazywać to teorią spiskową?

Credo Mutwa w wywiadzie dla Davida Ickea powiedział:

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Nie nazywajcie spisków teoriami, bo teorie nie zabijają ludzi – spiski tak.

Nie prześpijmy tego tym razem, bo o trafności tych słów możemy przekonać się osobiście.

elity wycofują się, gdy zwykli ludzie zauważają, to co te elity robią.

Tylko my możemy zatrzymać realizację wprowadzenia NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA, NOWEGO ŁADU !!! 

 tajemnicze.pl-wezwanie-do-przebudzenia-film-caly-lektor-pl

2.  „NWO – Wezwanie do przebudzenia” – PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE , czyli CZĘŚĆ 2 (poniżej omówiona) od minuty 57:16 do minuty 1:29:29

Zamach na World Trade Center jest pierwszym wydarzeniem XXI wieku o globalnym wpływie.
Był on swojego rodzaju inicjatorem, pierwszą kostką z domina prowadzącą nas ku Globalnemu Nowemu Porządkowi Świata.

Historie, których szczegółów nie znajdziesz w podręcznikach: Zamach 11 września, I i II Wojna Światowa, banki i ich rola we współfinansowaniu obu stron konfliktów, wojna w Wietnamie, wojna z terroryzmem i… WOJNA Z TWOJĄ WOLNOŚCIĄ.

A stosują najczęściej tę metodę manipulacji…

Metoda manipulacji umysłem – PROBLEM, REAKCJA, ROZWIĄZANIE – jak widzisz, metoda zawsze i wszędzie stosowana (dziś też na wielu frontach, z pandemią, konfliktami zbrojnymi, imigrantami włącznie)

Gdy zrozumiesz, nie dasz się więcej oszukiwać.

To nawet zabawne móc obserwować stosowanie tej metody przy kolejnych „problemach/kryzysach/pandemiach”Oto JAK WYGLĄDA TA METODA MANIPULACJI w szczegółach:

– problem – trzeba stworzyć jakiś sztuczny problem – najlepiej spraw, żeby ludzie się bali, a opinia publiczna musi kogoś konkretnego zacząć obwiniać, do tego dochodzi finansowanie obu stron konfliktu, a wszystko po to by kontrolować społeczeństwo, aby zmienić to społeczeństwo. W odpowiednim momencie zostają włączone media, żeby nagłaśniać ten stworzony problem, dla zwiększenia negatywnych emocji wśród ludzi),

reakcja – wreszcie samo społeczeństwo domaga się rozwiązania,

rozwiązanie – i rozwiązanie pojawia się, a w konsekwencji następuje coraz większe ograniczenie wolności jednostki.tajemnicze.pl-wezwanie-do-przebudzenia-film-caly-lektor-pl

3. „NWO – Wezwanie do przebudzenia” część 3 – KONTROLA UMYSŁU (CZĘŚĆ 3 od minuty 1:29:29 do minuty 2:29:31 poniżej omówiona)

Musimy być świadomi jakie niebezpieczeństwo nam zagraża oraz kto za nim stoi, kto jest głównym rozgrywającym i manipulatorem, kto odpowiada za zagładę milionów ludzkich istnień w mijającym stuleciu.

Oto co powiedział zamordowany Prezydenta Stanów Zjednoczonych John Fitzgerald Kennedy:

Działa przeciwko nam, na całym świecie, monolityczny i bezlitosny spisek, który opiera się głównie na niejawnych metodach poszerzania swej strefy wpływów; na bojówkach operujących pod osłoną nocy, a nie armiach operujących w świetle dnia. Jest to system, który zaciągnął w swe szeregi ogromne zasoby ludzkie i materialne, tworząc ściśle splecioną, niezwykle wydajną maszynę, która łączy w sobie działalność wojskową, dyplomatyczną, wywiadowczą, gospodarczą, naukową i polityczną. Działania tego spisku są tajne, nigdy nie upubliczniane. Jego pomyłki są głęboko grzebane i nigdy nie przeczytacie o nich w gazetach, dysydenci zaś są skutecznie wyciszani; rachunki są tajne, żadne plotki nie wyciekają do prasy, żaden sekret nie jest ujawniany.

Wielu słysząc zwrot spiskowa teoria dziejów zaczyna pukać się w czoło, mówić że ktoś zwariował, że jest nawiedzony i chory psychicznie.

Czy zatem John Fitzgerald Kennedy był wariatem, oszołomem i maniakiem, osobą chorą psychicznie i niepoczytalną gdy wypowiadał te pamiętne słowa? Czy może jest tak, że osoby stojące za tym spiskiem chcą abyśmy tak myśleli, abyśmy czasem zbytnio nie węszyli i nie dowiedzieli się o jego istnieniu? Oni chcą byśmy żyli w błogiej nieświadomości i nie mogli przejrzeć ich prawdziwych zamiarów.

Czy za przypadek i zbieg okoliczności można uznać fakt, że tydzień przed swoją śmiercią John Fitzgerald Kennedy wydał rozkaz wykonawczy 11110, w którym emisja pieniędzy odbywałaby się przez skarb państwa, z pominięciem Systemu Rezerwy Federalnej (FED)?

System Rezerwy Federalnej (FED) nie jest bowiem instytucją federalną jak mylnie wskazuje jej nazwa, ale amerykański FED to korporacja prywatnych banków sterowanych przez bankierów, którym przewodzą rodziny Rothschildów i Rockefellerów (bo oni FED zakładali na początku XX wieku).

Gdyby nie zabójstwo Kennedyego Rezerwie Federalnej odebrane zostałoby prawo kreowanie pustego pieniądza, gdyż zgodnie z rozkazem wykonawczym 11110 każdy wydrukowany banknot musiał mieć pokrycie w srebrze. Wejście rozkazu Kennedyego w życie odebrałby całą władzę bankierom rządzącym Ameryką.

Amshall Rothschild, jeden z twórców potęgi rodu Rothschildów powiedział: „Pozwólcie mi drukować i kontrolować pieniądz narodowy, a nie będę liczył się z tym, kto ustanawia prawa?ZAPRASZAM NA CAŁY FILM, KTÓRY MOŻESZ PODZIELIĆ NA 3 OMÓWIONE WYŻEJ CZĘŚCI

Część 1 do minuty 57:16, część 2 do minuty 1:29:29, część 3 do minuty 2:29:31Zobacz, jak już teraz Chiny kontrolują swoich obywateli i do czego zmierzają rządzący z innych państw >>>LINK<<<

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA – SZOKUJĄCY, CAŁY FILM z 2009r (pl).
JAK ELITY RZĄDZĄ ŚWIATEM – ICH CELE, PLANY, METODY
Jest to jeden z najważniejszych filmów jaki powstał.
Film, który obnaża bardzo małą grupę ludzi (światowy gabinet cieni).
Tak oto Teoria Spiskowa Dziejów, która na naszych oczach stała się faktem.
http://tajemnicze.pl/wezwanie-do-przebudzenia-szokujacy-caly-film-z-2009r-pl-jak-elity-rzadza-swiatem-ich-cele-plany-metody-nwo/ …
I jakże to dla nas aktualne !!!

 

 

m.cda.pl/video/21478645e
m.cda.pl/video/90780d4
m.cda.pl/video/2309048f


Udostępnij