tajemnicze.pl

Wielki reset. Przerażająca wizja, tego co nas czeka. Film (pl)

tajemnicze.pl-wielki-reset-komuna-2-niczego-nie-bedzie
Udostępnij

Wielki reset. Przerażająca wizja. FILM z dnia 7.02.2021 r

„Nie będziemy niczego posiadać i będziemy szczęśliwi”, to jedna z prognoz na rok 2030 spisana przez uczestników Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.
To tzw „Agenda 2030”.

Ci ludzie od pewnego czasu mówią, że trzeba doprowadzić do globalnego resetu, po którym wszystko odbudujemy lepiej i będziemy cieszyć się nowym zielonym ładem.

Polecam fragment od 28:30 minuty, o tym jak nam będzie dobrze, dzięki SZTUCZNEJ INTELIGENCJI...pod warunkiem, że NIE BĘDZIEMY BEZUŻYTECZNI !!!

 

tajemnicze.pl-wielki-reset-komuna-2-niczego-nie-bedzie

Brzmi to dość abstrakcyjnie zwłaszcza w obliczu krytyki obecnego świata przez ludzi, którzy de facto go zbudowali takim, jaki właśnie dzisiaj jest. Ułomnym.

Z Davos nadchodzą bowiem komunikaty, że pogłębiają się dysproporcje między tymi, którzy są bogaci, a tymi, którzy nie mają nic; że tak dalej być może, bowiem 44% zasobów naszej planety znalazło się w rękach 1% ludzi, a ponadto nasz glob jest coraz bardziej zanieczyszczony i rozchwiany klimatycznie.

Mówią to jednak ci, którzy do tego doprowadzili, bowiem w Davos spotykają się tylko najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie. Nie zdobyli oni swych pozycji dzięki strategii solidarności społecznej, czy ochronie środowiska.

I teraz oni chcą „naprawić” nasz świat, bo jak to zwykle bywało w przypadku najpotężniejszych i najbogatszych na Ziemi, tylko oni wiedzą czego naprawdę nam potrzeba i jak uczynić nasze życie lepszym.

Plan Agenda 2030

Jest więc plan, w którym przeciętny człowiek niczego nie posiada, bo wszystko, czego potrzebuje będzie miał na wyciągnięcie ręki.
Oczywiście w granicach rozsądku zwykłego zjadacza chleba. Może dostanie nawet kilka metrów kwadratowych z dachem nad głową, ale nie będzie to jego własność, bo będzie w ciągłej podróży w poszukiwaniu szczęścia.

Wystarczy nawet mały pokoik, bo nie będziemy mieć też swoich rzeczy. Ubrania, meble, a nawet samochody będą dostępne przez aplikacje i gotowe do wypożyczenia.

Jeść też nie będziemy w domu, bo w centrum inteligentnego miasta dostaniemy to samo co inni i będziemy szczęśliwi.

Wszystko w duchu harmonii ze środowiskiem i drugim człowiekiem.

Otrzymamy taką samą edukację, wychowanie, status społeczny i elektroniczny socjal pochodzący z podatku nałożonego na największe firmy na świecie.

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Firmy, których pozostanie jedynie kilka i staną się globalnymi monopolistami swej branży.

Nie będziemy jednak w nich pracować.

Większość z nas będzie spędzać czas w Internecie, który będzie nas hakował i formatował.

Tak, NAS hakował i formatował, bowiem w tej rzeczywistości to MY będziemy produktem niczym zwierzyna na fermach bydła, z tą różnicą, że z nas pozyskają dane, które posłużą profilowaniu i kreacji naszych potrzeb, dzięki czemu nowi bogowie tego świata będą wiedzieli lepiej od nas czego chcemy, czego potrzebujemy i co nam dobrze zrobi.

A garstka niepokornych jednostek, które zechcą zostać błędem systemu, zostanie po prostu „odłączona od Matrixa”.Każdy z nas ma mieć bowiem przypisaną rolę w społeczeństwie i może nią być nawet „bezużyteczność”, ale pragnienia pokroju sięgania gwiazd pozostaną jedyną zbrodnią, a w zasadzie „myślo-zbrodnią” w tym idealnym świecie.

Czy to brzmi znajomo lub przerażająco?

Jeśli tak, zobaczcie najnowszy odcinek programu z cyklu „Komentarz Konieczny”, gdzie dowiecie się wszystkiego o tzw. „Wielkim Resecie”.

Przerażająca wizja. KOMUNA 2.0Więcej o kryzysie i nadciągającym
WIELKIM RESECIE (link) świata i gospodarek krajów (o czym od dawna mówi i co planuje Światowe Forum Ekonomiczne z Davos), a co będzie miało wpływ na każdego z nas, znajdziesz w tym blogu pod hasłem kliknij tu: WIELKI RESET

Wystarczy kliknąć wyżej lub wpisać w wyszukiwarkę bloga słowa wpisać dwa słowa: WIELKI RESET

POLECAM również wpis "JAK POWSTAJĄ PIENIĄDZE" (link) mało kto wie

To kolejne bardzo ważne filmy o czekających nas zmianach systemu świata.

Kiedy już wszystko połączysz zobaczysz, że ten plan jest wdrażany od dawna, tylko teraz dzięki ukrytemu wrogowi jakim jest korona wirus łatwiej to wszystko przeprowadzić.

Zanim się obejrzymy a zaczniemy żyć w świecie ... KOMUNA 2.0, gdzie nie będzie już własności ani ...

No właśnie.
To trzeba wiedzieć.

I to trzeba przekazywać innym.

Jedynie wzajemna edukacja ma obecnie znaczenie, żeby temu wszystkiemu zapobiec.

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Wielki reset. Przerażająca wizja, tego co nas czeka. Film (pl)
http://tajemnicze.pl/wielki-reset-przerazajaca-wizja-film/ ...
Film (pl)

Link
youtu.be/EQ8kvtfgdtg?t=1700
Film z 7.02.2021

weforum.org/agenda/2016/11/8-predictions-for-the-world-in-2030/


Udostępnij