tajemnicze.pl

JAK i CZY MOŻNA POWSTRZYMAĆ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO). Mocne słowa. 3 Filmy (pl). Jak ochronić swoje oszczędności

tajemnicze.pl-nwo-jak-powstrzymac-filmy-pl
Udostępnij

JAK POWSTRZYMAĆ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO). Mocne słowa. 3 filmy (pl) Jak ochronić swoje oszczędności, jak się zabezpieczyć. CO TERAZ ROBIĆ ? A mamy czas do marca 2023 roku !

Jak powiedział Murphy:

Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie
(prawa Murphego)

Dla ludzkości tak się stało.

A pomimo wielu dowodów, ludzie odrzucają to co się dzieje.

Jest gorzej niż myślimy.

tajemnicze.pl-nwo-jak-powstrzymac-filmy-pl

Potężni ludzie żyli z tym planem NWO od lat i go wcielali. Wcielają go powoli acz coraz skuteczniej.

Ale jest szansa

1 FILM – Dr Lawrence Dunegan 1969 – New Order of Barbarians  – Co elity zaplanowały ludzkości – Film – lektor polski

Uprzedzam, film jest długi, lecz to film wart tego żeby poświecić mu czas. Tym bardziej, że film jest z polskim lektorem

 

JAK i CZY MOŻNA POWSTRZYMAĆ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) – Jak ratować oszczędności – co zrobić TERAZ

Kryzys, który się zaczął albo lepiej powiedzieć trwa dotyczy wszystkich krajów świata.

Chyba mało komu podoba się to hasło: „nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy”… Bo będziesz wszystko wynajmować (w domyśle od nich). Dlatego już teraz trzeba pomyśleć o sobie, swoich bliskich i innych ludziach. Zobacz ten krótki filmik poniżej, oni nie żartują, oni chcą nam urządzić armageddon a nie życie w wolności:

2 FILM – „Nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy (You’ll  own nothing, and you’ll by happy)”. Oficjalny materiał Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum)

CO TERAZ ROBIĆ ?

tajemnicze.pl-nwo-jak-powstrzymac-filmy-pl

PROSTE ROZWIĄZANIA dla ochrony własnych oszczędności aby podejmować właściwe decyzje:

po pierwsze, zakupy realnych produktów, które mają wartość samą w sobie (nie jak obecne pieniądze, które mają umowną wartość – gdy rośnie inflacja i kryzys zaufania do pieniądza, wtedy wartość będzie mieć to co mamy fizycznie to co ma wartość samą w sobie i nie są to kryptowaluty, choć warto je też mieć)

po drugie, te produkty (dobra, towary) muszą być rzadkie (nie tak jak drukowane przez banki papierowe pieniądze)

po trzecie, by to co lokujemy było naszą wartością (kupowanie akcji czy obligacji to pożyczenie firmom lub państwu w nadziei że ta firma czy państwo pomnoży nasze oszczędności o odsetki). Obligacje to handel długiem, jeśli je kupujesz, kupujesz długi. Jeśli nastąpi ewakuacja funduszy z rynku obligacji wtedy kolos na glinianych nogach zacznie się chwiać wtedy będzie za późno.

po czwarte, szukajmy takich aktywów, które nie są doszacowane (czyli nie idźmy tam gdzie tłum pędzi, czyli jeśli wszyscy kupują obligacje, ty nie kupuj ich)

Przykłady takich inwestycji:

niezależnie od tego ile mamy pieniędzy bazą w kryzysie czy wojnie powinno być złoto – każdego stać na złoto (fizyczne złoto inwestycyjne o próbie 999,9 – powinno stanowić od 10-30% majątku – w postaci sztabek lub monet (1 gram złota można kupić w postaci sztabki za około 300 zł).
Nie kupujemy żadnego certyfikatu czy papierka, tylko fizyczne sztabki czy monety. I traktujemy te sztabki czy monety złote jako zabezpieczenie a nie do spekulacji.

Gotówka jest dzisiaj śmieciem – inflacja rośnie i będzie rosła, banki robią dodruk pieniędzy i będą to robić aż do czasu wprowadzenia pieniędzy cyfrowych banków centralnych.
Dziś banki centralne i fundusze inwestycyjne na całym świecie ewakuują się skupując złoto, żeby przechować aktywa gdy kryzys się pogłębi a najpóźniej zareaguje na ten kryzys tzw ulica czyli zwykli ludzie.

Czy zawsze jest dobry moment na ten zakup ?
Oceniamy to sprawdzając cenę złota za dolary  (jest czymś co sprawdzamy), czyli sprawdzamy ile kosztuje 1 uncja w dolarach USD (eliminuje to kurs złotówki do USD).

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Gdzie kupować złoto fizyczne – w mennicach (to są firmy a nie spółki państwowe), ale warunek – musi być przy takiej mennicy sklep stacjonarny, gdzie fizycznie można kupić złoto inwestycyjne, gdzie nam ktoś doradzi (a porada jest i tak w cenie) i sklep ma na stanie złoto. Jeśli kupujemy trochę więcej złota, możemy negocjować cenę. I pamiętamy żeby złoto kupować zawsze anonimowo.
Również ten sklep musi gwarantować zbyt tego złota, żeby można było je sprzedać gdy potrzebujemy gotówkę.
Kupowane sztabki lub monety muszą być nabywane z mennic, które złoto produkują w sztabkach lub monetach inwestycyjnych a które to mennice są akredytowane w LBMA >>> link do LISTY AKREDYTOWANYCH MENNIC <<< .

Złota inwestycyjnego fizycznego, czy to w sztabkach czy monetach złotych nie kupujemy z mennic które produkują złoto a nie są na bieżącej liście LBMA (link wyżej). Taka jest zasada.

I jeszcze jedno – złoto kupujemy anonimowo – przy zakupie do 15.000 euro sprzedający nam złoto inwestycyjne nie musi zgłaszać naszych danych do odpowiednich urzędów w ramach ustawy o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy.Trzeba oczywiście poza złotem pozostawić normalnie pieniądze żeby finansować bieżące potrzeby.

Bezpieczniej jest mieć fizycznie złoto u siebie i nie przechowywać w bankowych skrytkach (bo banki wielokrotnie je sprzedają i trudniej je odzyskać). Przy większych ilościach potrzebujemy sejf i ubezpieczenie.

srebro fizyczne które jest dużo tańsze (podobnie j.w)

ziemia i nieruchomości w dobrej lokalizacji

dzieła sztuki

warto zacząć się edukować w kwestii kryptowalut

No i oczywiście edukujemy się cały czas !!! Jest dużo filmów na YouTube, dużo stron udostępnia darmowo cenne informacje. Zawsze też możemy za wiedzę zapłacić kupując odpowiedni kurs, żeby przyspieszyć swoją edukację.

3 FILM – SQUID GAME w prawdziwym ŻYCIU trwa. Czas wyjść z gry!

Wiedzieć, podnieść swoją i innych świadomość, bo nie wszyscy widzą prawdę tych czasów.

Mamy czas do marca 2023 roku i co musimy robić, żeby to wszystko zatrzymać:

 • podnosić świadomość swoją i ludzi,
 • mieć otwarty umysł (nie chodzi tylko oto żeby wyłączyć TV)
 • docierać do źródeł (czytać, wyszukiwać)
 • nie będzie żadnego zbawcy, który przyjedzie na białym koniu, który nas uratuje
 • upadnie wiele autorytetów
 • opadną łuski z oczy – po owocach ich poznacie
 • edukujmy się w ekonomii (jest dużo cennych kanałów na YT, książek)
 • zabezpieczajmy swój majątek, nie pozbywajmy się go nawet gdy pojawiłyby się jakieś nowe podatki (mamy go mieć a nie potem wynajmować, żeby być szczęśliwymi)
 • nie dzielić a łączyć się z ludźmi, chaos rządzącym teraz jest na rękę (tak by rządy oddały władzę globalnemu rządowi)
 • musimy wiedzieć co chcemy (a nie czego nie chcemy) w myśl zasady, to na czym się skupiasz to rośnie – mieć świadomość czym się karmimy, czego słuchamy co oglądamy
 • musimy się obudzić i powrócić do swojej wewnętrznej mocy, by tworzyć swoje życie, swoich bliskich i innych ludzi.
 • NIC NIE JEST PRZESĄDZONE, ICH JEST MNIEJSZOŚĆ. Oni, żeby te plany zrealizować potrzebują nas do tego, dlatego musimy zadbać o siebie, swoich bliskich i innych !
 • Gdy świadomość rośnie, ci potężni ludzie się cofają. Dlatego mamy szanse.Wspomniane w 3 filmie, te same hasła jakich przywódcy używają ostatnimi czasy. To nie może być zbieg okoliczności!

Gdzie już jesteśmy – Transhumanizm >>>link <<< zobacz ten film

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Mamy czas do marca 2023 roku. CO TERAZ ROBIĆ ? – JAK POWSTRZYMAĆ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO). Mocne słowa. Jak ochronić swoje oszczędności, jak się zabezpieczyć.
http://tajemnicze.pl/jak-i-czy-mozna-powstrzymac-nowy-porzadek-swiata-nwo-mocne-slowa-film-pl/ …
Filmy (pl)

tajemnicze.pl-nwo-jak-powstrzymac-filmy-pl

 

 

tu są te taśmy :
cda.pl/video/58559335f?t10


Udostępnij