tajemnicze.pl

Oto SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI – GLOBALNY SYSTEM KONTROLI. Zrozumiesz jak rozpoznać i co robić. ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY. Najważniejszy film jaki znajdziesz w Internecie.

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl
Udostępnij

Najważniejszy film jaki znajdziesz w Internecie. Oto SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI – GLOBALNY SYSTEM KONTROLI. Zrozumiesz, jak rozpoznać i co robić… ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY. A wszystko w oparciu o oficjalne dokumenty

Czyli jak nam to wszystko zaplanowano i co jest wdrażane. SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI na lata 2025-2045 w oparciu o bazę udokumentowanych projektów i dokumentów.
ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY.

Pierwszy film to najważniejszy, jaki znajdziesz w Internecie, który wyjaśnia wszystko po kolei dlaczego dzieje się to co się dzieje, co nas czeka i dlaczego. A wszystko w oparciu o oficjalne źródła.

To co się wokół nas dzieje, to nie są zbiegi okoliczności.

Jak rozpoznać to co zaplanowali władcy tego świata i co robić.

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

GLOBALNY SYSTEM KONTROLI – Najważniejszy film jaki znajdziesz w Internecie.

Nadchodzą czasy technokracji i naukowego socjalizmu. 

Ale zanim to nastąpi, najpierw czekają nas:

 • chaos,
 • kryzysy,
 • pandemie,
 • wojny, a wreszcie
 • świat z centralnym mobilnym systemem zarządzania.

W tym centralnym mobilnym systemie zarządzania, w tym e-PAŃSTWIE:

RZĄDZIĆ BĘDĄ KORPORACJE, które staną się PARARZĄDAMI, gdy cała cyfrowa struktura e-państwa będzie gotowa (niekoniecznie w 100%), co nie wymaga demokratycznych przedstawicieli, rządów czy parlamentów. W tym systemie, zwykli ludzie nawet nie będą wiedzieli kto nimi rządzi, gdzie w razie czego się odwołać. Zmiana rządzących w wyborach jakie znamy nie będzie możliwa, bo państwa jakie znamy dzisiaj, nie będzie.

Nad tymi cyfrowymi pararządami korporacyjnymi będą TECHNOKRACI zarządzający tym systemem, czyli tzw UŻYTECZNI

– a jeszcze wyżej ELITY, trzymające kapitał i zarządzające całym systemem,

W EFEKCIE TYCH ZMIAN POWSTANIE SYSTEM BEZ CENTRUM z GLOBALNYM RZĄDEM ELIT, stojącym nad technokratami zarządzającymi korporacjami („pararządami”).

– To wyzwolone z podatków krajowych, wielkie korporacje i banki globalnie działające, będą rządzić światem. Struktury cyfrowego e-państwa są skutecznie i sprawnie wdrażane i gdy rządy takie jakie dziś znamy znikną e-państwo będzie mogło funkcjonować zarządzane przez korporacje i banki.

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

A jak to się stanie?

– Każdy niezależny kraj zostanie „rozmiękczony” przez ten technologiczny system.

Dzisiejsze elity władzy zostaną zdyskredytowane i de facto obalone na skutek chaosu, biedy, przestępczości (przez samych obywateli szukających lepszych kandydatów na rządzących).

Państwo będzie już na tyle dysfunkcyjne i nie działające, że gdy ludzie będą poszukiwali powrotu do bezpiecznego życia, wtedy to bezpieczeństwo zostanie im zaproponowane przez różne korporacje (np firmy ubezpieczeniowe, które staną się wyznacznikiem kultury jak żyć, to one dadzą ludziom emerytury, gdyż nie będzie już państwowego systemu typu ZUS)

Ten system cyfrowych pararządów z technokratami i elitami będzie tak rozproszony, że nikt nie będzie wiedział w czyich tak naprawdę rękach jest władza

Tak oto:

Z systemu przetrwania (ery preindustrialnej) przechodzimy do tzw systemu najmądrzejszych albo wprost to nazywając do FASZYZMU TECHNOKRATYCZNEGO.

Jak to nazywa największy globalista świata – KLAUS SCHWAB (prezes Światowego Forum Ekonomicznego) … nastąpi WIELKI RESET (więcej >>> link<<<)

To co zaplanowano, nigdy nie było tajemnicą. To w jakim kierunku świat idzie (czy zwany. socjalizmem naukowym, czy faszyzmem technokratycznym) jest znane od dawna. I opisane, choć bardzo te materiały są rozproszone.
Można dotrzeć do tych planów zapisanych na wielu stronach internetowych organizacji, fundacji. Ale to wymaga czasu i wiedzy. A przy takim systemie edukacji jaki mamy mało komu chce się „tracić czas” na poszukiwanie wiedzy

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

A CO Z LUDZKOŚCIĄ w tym systemie globalnego a rozproszonego i anonimowego zarządzania?

Ludzkość zostanie podzielona na:
– bezużytecznych i
– użytecznych.

Bezużyteczni będą stanowić 80% utrzymywani bez świadczenia pracy, otrzymywać będą tzw. gwarantowany dochód podstawowy.

Znikną prawie wszystkie zawody (we wszystkich branżach), które nie są związane z techniką i technologią

Pozostałych 20% użytecznych stanowić będą ludzie wykształceni w kierunkach technicznych (programiści, inżynierowie itp), technokraci, którzy będą współpracować czy wspomagać sztuczną inteligencję, kierować korporacjami.

Problemem systemu będzie „pilnowanie” żeby użyteczni nie bogacili się nadmiernie.

PIENIĄDZE CYFROWE BANKÓW CENTARLNYCH (CBDC), transhumanizm i inwigilacja

A gdy do tego jeszcze dojdzie:

 • zamiast gotówki, pieniądz cyfrowy limitowany terminowo, emitowany przez banki centralne,
 • transhumanizm (>>>link<<<),
 • kontrola ludzi, łącznie z poznaniem myśli
 • powszechna inwigilacja, wtedy ludzkość zostanie całkowicie ZNIEWOLONA. A wyzwolenie stanie się prawie niemożliwe

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

CO MUSIMY ( i możemy jeszcze) ZROBIĆ, żeby  ZATRZYMAĆ POWSTANIE TAKIEGO SYSTEMU. Mamy szanse.

 

 • MY WSZYSCY – Musimy uświadomić sobie przede wszystkim do czego to co się teraz dzieje zmierza.
 • RZĄDZĄCY – Od rządzących musimy dzisiaj żądać sprawnego rządzenia, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji, żeby państwo stało się dysfunkcjonalne.
 • Rządzących zaś jest zadaniem wyjaśnienie ludziom co się dzieje, w prosty i zrozumiały sposób i ochrona państwa i ludzi przed atakiem tych korporacji, zwłaszcza technologicznych (bo one natychmiast się pojawią tam gdzie rząd stanie się dysfunkcjonalny, przestanie działać dla dobra kraju a zajmie się wewnętrznymi walkami i poszerzaniem władzy dla władzy a nie działaniem dla dobra wspólnego).
 • RZĄDY MAJĄ INSTRUMENTY –  muszą nałożyć na te korporacje (przede wszystkim technologiczne ) odpowiednie podatki, przepisy, które będą regulowały działanie tych korporacji.
 • Gdy RZĄDY ODETNĄ DOPŁYW KAPITAŁU płynącego DO DESTABILIZACJI, WTEDY WSZYSTKO SZYBKO SIĘ SKOŃCZY, te złowieszcze plany zostaną zniweczone. No ale rządzący muszą mieć świadomość zagrożenia i tego, że to w ich rękach spoczywa przyszłość, bo to rządzący mają instrumenty w postaci nakładania podatków i regulacji na korporacje. Pytanie, czy zdają sobie sprawę z zagrożeń i ze swojej siły.
 • Chaos, wojny, podziały, wszystko co rozkłada i niszczy więzi jest „na rękę” przyszłym władcom świata. Oni to dawno zaplanowali i realizują krok po kroku, zgodnie ze swoimi planami.
 • WSZYSCY MUSIMY zacząć działać wspólnie i świadomie, nie tworzyć podziałów, nie tworzyć chaosu, wybierać rządy sprawne, które potrafią działać, wiedzieć gdzie są prawdziwe zagrożenia.
 • Pracować i uczyć się, tworzyć majątek dla siebie, swoich dzieci i wnuków.
 • Być świadomym, że ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY.

CO POWIEMY NASZYM WNUKOM, ŻE NIE WIEDZIELIŚMY, ŻE SIĘ KŁÓCILIŚMY, ŻE SIĘ BALIŚMY CHORÓB, ŻE DALIŚMY SIĘ ZASTRASZYĆ (albo przekupić), że, że, że…

Ten film jest OBOWIĄZKOWY. Otwiera oczy !!!

I nie wiem czy nie jest TO NAJWAŻNIEJSZY FILM ze wszystkich jakie krążą po Internecie. 

 • Trzeba to poznać co nam szykują,
 • potem wiedzieć i nie odwracać się od tej prawdy,
 • żeby wiedzieć co robić
 • i jak się zabezpieczać i zniweczyć te plany

ZAPRASZAM NA i FILM – GLOBALNY SYSTEM KONTROLI. Arcyważny wywiad z Janem Białek

Pierwsze 40 minut wywiadu poświęcone w większym stopniu historii i źródłom skąd pojawiła się nasza obecna rzeczywistość.tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

II FILM – GLOBALNE PLANY na lata 2025-2045, czyli co nam zaplanowano. W oparciu o bazę udokumentowanych projektów, dokumentów i trendów. SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI

Bez względu więc na demokratyczne czy ekonomiczne zmiany, plany te są i będą wdrażane w skali globalnej

GLOBALNE TRENDY (globalnych planów) to baza udokumentowanych projektów globalistów.

Opiera się na rządowych i korporacyjnych opracowaniach, dokumentach, trendach.

Przyszłość do roku 2050 została już zaplanowana przez instytucje, korporacje, banki działające poza systemem demokratycznym.

Bez względu więc na demokratyczne czy ekonomiczne zmiany, plany te są i będą wdrażane w skali globalnej.

Baza ta daje możliwość spojrzenia w przyszłość i ocenę różnych projektów w kontekście czasu.

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

GLOBALNE PLANY na lata 2025-2045, czyli co nam zaplanowano. FILM (polski lektor)III FILM – ONZ 2.0. GLOBALNY zaRZĄD. Our Common Agenda. Polski lektorIV FILM – GLOBALIZM – PRAWDZIWA HISTORIA. FILM (pl)

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

Najważniejszy film jaki znajdziesz w Internecie. Oto SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI na lata 2025-2045. GLOBALNY SYSTEM KONTROLI. Zrozumiesz, jak rozpoznać i co robić… ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY.
http://tajemnicze.pl/oto-scenariusze-przyszlosci-globalny-system-kontroli-zrozumiesz-jak-rozpoznac-i-co-robic-zarty-sie-skonczyly-najwazniejszy-film-jaki-znajdziesz-w-internecie/ …
A wszystko w oparciu o oficjalne dokumenty

tajemnicze.pl-globalny-system-kontroli-scenariusze-filmy-pl

brighteon.com/9694b935-ea77-41ce-aa93-849ea273c04d
prisonplanet.pl/trend_trak/scenariusze_przyszlosci,p288564572


Udostępnij