tajemnicze.pl

TELEPATIA, Struktura Energetyczna Człowieka i NIEZWYKŁE CZĘSTOTLIWOŚCI, KTÓRE LECZĄ i DAJĄ WIBRACJE OBFITOŚCI. Filmy (pl)

Udostępnij

TELEPATIA, Struktura Energetyczna Człowieka i NIEZWYKŁA CZĘSTOTLIWOŚĆ 432 Hz, KTÓRA LECZY – Ujawniony Sekret i INNA RÓWNIE PIĘKNA tzw. Złota Częstotliwość Obfitości. Filmy (pl)

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że myślisz o kimś, kogo nie widziałeś od dziesięciu lat i nagle ta osoba dzwoni do Ciebie tego samego dnia lub przypadkowo gdzieś go spotykasz?

Czy doświadczyłeś podczas wywiadu wrażenia, że wiesz, co będzie dalej, lub z góry poczujesz nastrój prelegenta?

Czy znasz to uczucie, kiedy czujesz, że ktoś za tobą patrzy na ciebie, a kiedy się odwracasz, to naprawdę tak?

Czy wiesz jaka muzyka leczy i dlaczego?

Czy wiesz, że istnieje Złota Częstotliwość Obfitości?

Oto kilka ciekawych filmów o telepatii, strukturze energetycznej człowieka, niezwykłej a częstotliwości 432Hz i innych, które kojąco wpływają na nasz organizm.

TELEPATIA Psi Science – (Napisy PL) 2021

PSI Science to rygorystyczne, ciągłe naukowe dążenie do eksperymentowania i testowania ważności i wiarygodności tak zwanych zjawisk psychicznych lub paranormalnych.

Typowe zdolności psi obejmują takie rzeczy, jak połączenia umysł-umysł (telepatia), interakcje umysł-materia (psychokineza), postrzeganie odległych miejsc, ludzi, przedmiotów lub wydarzeń (jasnowidzenie), postrzeganie przyszłości (proroctwo), prorocze sny, déjà vu, duchowe uzdrowienie, moc modlitwy i intencji, intuicja, przeczucia i poczucie bycia obserwowanym.

Termin telepatia został ukuty w 1882 roku przez Frederica Myersa, założyciela Towarzystwa Badań Parapsychologicznych, podczas jego badań nad tym, co wcześniej było znane jako przenoszenie myśli. Raporty i udokumentowane przypadki przenoszenia myśli obfitują w prawie każdą kulturę sprzed tysiącleci, ale w XX wieku zastosowano metodę naukową i przeprowadzono powtarzalne eksperymenty, które dowiodły, z połączoną szansą na biliony do jednego, że telepatia jest rzeczywiście prawdziwym zjawiskiem.

ZAPRASZAM NA PIERWSZY FILM – TELEPATIA


 

>> ZAPRASZAM NA DRUGI FILM

Drugi film – Jeśli nie widzisz napisów, włącz je na dole z prawej strony ekranu (odtwarzać się zacznie film z napisami angielskimi, klikając obok w znaczek kółka zębatego możesz przełączyć na tłumaczenie automatyczne w dowolnym języku, w tym w języku polskim)

DRUGI FILM – O STRUKTURZE ENERGRTYCZNEJ CZŁOWIEKA (inne spojrzenie) – FILM (pl)

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że myślisz o kimś, kogo nie widziałeś od dziesięciu lat i nagle ta osoba dzwoni do Ciebie tego samego dnia lub przypadkowo gdzieś go spotykasz?

Czy doświadczyłeś podczas wywiadu wrażenia, że wiesz, co będzie dalej, lub z góry poczujesz nastrój prelegenta?

Czy znasz to uczucie, kiedy czujesz, że ktoś za tobą patrzy na ciebie, a kiedy się odwracasz, to naprawdę tak?

Jeśli odpowiesz tak i nie masz żadnego logicznego wyjaśnienia tego zjawiska, zapoznajmy się z tym, co jest niewidoczne dla oka.>> ZAPRASZAM NA TRZECI FILM – UJAWNIONY SEKRET CUDOWNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI, KTÓRA LECZY

432 Hz – Ujawniony Sekret Cudownej Częstotliwości (Napisy PL) 2021

Wiele współczesnych płyt wydawanych jest w częstotliwości 432 Hz, ale co to tak właściwie oznacza dla słuchacza? Leczy, odpręża, a może ma działanie terapeutyczne? Wielokrotnie słyszeliśmy już takie pytania. Śpieszymy więc z wyjaśnieniem.

Słowem wstępu krótko o historii tej przemiany.

W 1917 r. rodzina Rockefellerów (a także sam Paderewski w 1918 roku) wyszła z inicjatywą, aby zmienić częstotliwość muzyki z obecnych 432 Hz na 440 Hz, pierwotnie ta propozycja została odrzucona, jednak rok później USA przyjęło zmianę jako standard.

Jeszcze w trakcie I wojny światowej amerykańscy muzycy z American Federation of Musicians ustalają w 1917 roku 440 Hz jako oficjalny standard obowiązujący w kraju. Gdy w 1918 roku dochodzi do podpisania traktatu wersalskiego, jedno z jego postanowień dotyczyło właśnie standardu strojenia.

Kolejne państwa, które zaakceptowały tę zmianę to Niemcy i Anglia w roku 1939. Wielu muzyków sprzeciwiało się takiej standaryzacji (choć jak współczesne ładowarki do telefonów komputerowych również mogłyby być wystandaryzowane) , w 1951 r w Londynie przyjęto częstotliwość 440 Hz jako obowiązującą normę.

W październiku 1953 roku w Londynie odbyła się konferencja ustalająca standard strojenia na 440 Hz. Nie zaproszono na nią przywykłych do diapazonu normalnego Francuzów, którzy mogliby zgłosić sprzeciw. Tak w istocie się stało, ale dopiero po zatwierdzeniu obrad komisji. Narzucenie 440 Hz Francuzi odebrali jako szczyt dezynwoltury.

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Ostatecznie w 1953 r. ISO (International Organization for Standardization) zajmująca się ujednolicaniem różnych dziedzin życia uznało częstotliwość 440 Hz jako ogólnoświatowy standard (a nie 432Hz).
Od tej pory cała tworzona muzyka jest w częstotliwości 440 Hz.


Dlaczego więc wracamy do 432 Hz?

Otóż dlatego, że (jak współcześni coraz częściej twierdzą) ta częstotliwość 432 Hz, jest bardziej harmonizująca z ludzką naturą.

Słuchając tej muzyki jesteśmy bardziej rozluźnieni, zrelaksowani i spokojniejsi. Przy dzisiejszym trybie życia bardzo ważne jest to, aby mieć chwilę, żeby się zatrzymać i odpocząć. Odprężenia nie mamy co szukać w muzyce w częstotliwości 440 Hz, gdyż przy dłuższym słuchaniu staje się ona męcząca i prowadzi do rozdrażnienia. Sprawia, że człowiek jest ciągle pobudzany do dalszego działania. A wiemy doskonale jak ważna jest teraz ta chwila spokoju i wyciszenia.

Muzyka 432 Hz sprawia też, że organizm człowieka szybciej się regeneruje i powraca do zdrowia.

Stosowana jest ona również w muzykoterapii.

Dźwięki występujące w przyrodzie takie jak: szum morza czy szelest liści jest w naturalnej częstotliwości 432 Hz, a kto z nas nie lubi słuchać tak przyjemnych odgłosów.

Jak twierdzi wielu muzyków, dźwięki na poziomie 432 Hz są bardziej czyste, łagodniejsze i przyjemniejsze dla słuchacza. W odróżnieniu od standardowej muzyki, której dźwięki są bardziej agresywne i głośniejsze.

Nie stwierdzimy jednoznacznie, która muzyka jest dobra, a która zła. Każdy ma wybór, niech i każdy sprawdzi i przekona się, co jest dla niego lepsze. Jednak dobrze byłoby powrócić do tego co naturalne, co poprawia nasze samopoczucie oraz przynosi dobrą, pozytywną energię.

W Polsce, zwolennikiem częstotliwości 432 Hz jest np. Leszek Możdżer. Oto jego krótka wypowiedź

„Prowadzę teraz badania nad strojem, bo przestawiłem się na częstotliwość 432 Hz, którą promuje się jako strój alternatywny, naturalny. Rzeczywiście, na poziomie rezonansu powoduje on nieco inne reakcje ciała fizycznego niż strój o częstotliwości 440 Hz, chroniony normą ISO nr 16 przez organizację normalizacyjną z siedzibą w Genewie. Kiedy dowiedziałem się, że został on wprowadzony jako standard strojenia przez hitlerowskie Niemcy w 1939 roku, to nie byłem już taki pewien, czy to są parametry dla nas odpowiednie.” Leszek Możdżer (teatralny.pl/rozmowy/kaszel-to-dobry-znak,2181.html)>> ZAPRASZAM NA CZWARTY FILM

ALE TO NIE KONIEC, CZĘSTOTLIWOŚCI JEST WIELE…

Oto częstotliwość 999Hz. Nieskończone leczenie. Złota Częstotliwość Obfitości. Wibracje w piątym wymiarze

Nieskończona muzyka lecznicza, często o uzdrawiającej mocy, która podnosi obfitość w 5-wymiarowym złotym świetle.

Równoważenie naszego leczenia to medytacja uspokajania umysłu i odczuwania nieskończonej energii, która w nas istnieje.

Poczuj, jak twoje ciało, umysł i duch obserwują życie w każdym oddechu.

Spełnij swoje życzenie i otwórz swoje serce.>> ZAPRASZAM NA PIĄTY FILM – Złota Częstotliwość Obfitości.>> I NA KONIEC ZAPRASZAM NA SZÓSTY FILM

Tajemnice Częstotliwości (Napisy PL)

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

TELEPATIA, Struktura Energetyczna Człowieka.
Czy wiesz, że istnieje Złota Częstotliwość Obfitości i częstotliwość, która leczy?
czyli
NIEZWYKŁE CZĘSTOTLIWOŚCI, KTÓRE LECZĄ i POWODUJĄ WIBRACJE OBFITOŚCI.
– Ujawniony Sekret
http://tajemnicze.pl/telepatia-struktura-energetyczna-czlowieka-i-niezwykle-czestotliwosci-ktore-lecza-i-daja-wibracje-obfitosci-filmy-pl/ …
Filmy (pl)

o częstotliwości 432 Hz
dzwiecznebzdury.wordpress.com/2018/08/13/432-hz-prawdziwa-historia/


Udostępnij