tajemnicze.pl

PLANDEMIC-INDOKTRYNACJA. Mechanizmy propagandy i globalnego nadzoru ludzkości. Najważniejszy film 2020 roku (lektor pl)

tajemnicze.pl-plandemic-indoktrynacja-film-caly
Udostępnij

PLANDEMIC-INDOCTORNACJA. Mechanizmy propagandy i globalnego nadzoru ludzkości zostały tu dokładnie ujawnione. To najważniejszy a jednocześnie wstrząsający film 2020 roku, który każdy powinien obejrzeć. Bo to jest PLAN (CAŁY FILM z polskim lektorem)

Wstrząsający film Mikki Willisa łączy wszystkie punkty w jedną całość i wyświetla niesamowity obraz powiązań i interakcji systemu globalnego nadzoru a ludzkością.

Film ten zagłębia się w mechanizmy propagandy mediów głównego nurtu.

Jest to niewątpliwie jeden z najważniejszych dokumentów roku 2020.

Film rewelacyjnie porusza większość elementów związanych z tematami:
– programu szczepień,
– rolą WHO, Billa Gatesa, Tedrosa Adhanoma, Anthony’ego Fauci i innych.

Pokazuje jak giganci technologiczni z Doliny Krzemowej wpływają na nasze umysły, jak Big Pharma i inne agencje niszczą nasze zdrowie.

tajemnicze.pl-plandemic-indoktrynacja-film-caly

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz

Film Mikki Willisa z 2020 roku łączy te wszystkie punkty w jedną całość i wyświetla niesamowity obraz powiązań i interakcji systemu globalnego nadzoru a ludzkością.

Film trwa ponad godzinę ale zapewniam, że koniecznie należy obejrzeć go do końca

  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

PLAN…IC-INDOKTRYNACJA.
Mechanizmy propagandy i globalnego nadzoru ludzkości.
Najważniejszy (i cały) film 2020 roku (lektor pl)
http://tajemnicze.pl/plandemic-indoktrynacja-mechanizmy-propagandy-i-globalnego-nadzoru-ludzkosci-najwazniejszy-film-2020-roku-pl/ …
Wstrząsający film, który każdy powinien obejrzeć !!!

 

Film Mikki Willisa łączy wszystkie punkty w jedną całość i wyświetla niesamowity obraz powiązań i interakcji systemu globalnego nadzoru a ludzkością.
Jest to niewątpliwie jeden z najważniejszych dokumentów roku 2020.

 

 

freedomplatform.tv/plandemic-indoctornation-world-premiere/


Udostępnij