tajemnicze.pl

NWO – Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE – FILMY (pl). Jak zwieść ludzkość. Plany elit, tajnych stowarzyszeń i loży masońskich

tajemnicze.pl-zaplanowane-zwiedzenie-filmy-pl
Udostępnij

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO) – Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE – FILMY (pl). Jak zwieść ludzkość. Plany elit, tajnych stowarzyszeń i loży masońskich

Tak naprawdę to są przerażające filmy o strasznej ideologii.

Ilu ludzi to już zwiodło i jeszcze zwiedzie.

KU PRZESTRODZE

Choć z wieloma tezami się nie zgadzam – są mocno naciągane

tajemnicze.pl-zaplanowane-zwiedzenie-filmy-pl

CZĘŚĆ 1 – DEMONICZNY KULT i NADCHODZĄCA RELIGIA ŚWIATOWA, czyli Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE

Co planują współczesne elity – TAJNE STOWARZYSZENIA – geneza, symbole ( i niektóre dość pokrętne skojarzenia)

Albert Pike napisał Morals and Dogma biblię wolnomularzy. Oprawiony w ramę obraz Alberta Pikea można zobaczyć w większości Wielkich Loży Wolnomularskich.

Albert Pike przewodził ruchowi Ku Klux Klan.
Zobowiązałem się w stosunku do białego człowieka, nie murzynów. Gdy będę musiał albo przyjąć murzynów jako braci, albo opuścić Masonerię, opuszczę ją.
Albert Pike, mason 33. stopnia (Historia i Ewolucja Wolnomularstwa)

Emblematem Ku Klux Klanu jest piramida.

Oficjalna biblia wolnomularzy promuje doktryny lucyferiańskie.
Uważa się, że użycie tych symboli sięga czasów upadku wieży Babel, z uwagi na pojawienie się licznych języków.
Symbole stały się uniwersalnym kodem ich języka.

Jednym z twórców współczesnej wersji satanizmu jest anglik, okultysta Aleister Crowley (1875-1947), który przerzucił pomost między czarną mszą z XVII w. a współczesnym satanizmem.

Swoją ideę zawarł w słowach:
Każdy człowiek ma prawo wypełnić swoją własną wolę bez obaw, że może to kłócić się z wolą innych; albowiem jeśli on znajduje się we właściwym dla siebie miejscu, inni ponoszą winę za wchodzenie mu w drogę” (Crowley, Magick, XXI).
Czyń, cokolwiek zechcesz. Do tego sprowadza się całe prawo” (tamże, XXII).

Anton La Vey uczynił dla satanizmu w Ameryce to, co Crowley dla satanizmu w Anglii.
La Veyowska Biblia sataniczna wyraźnie opiera się na pismach Aleistera Crowleya.
Podobnie jak Crowley, La Vey uważał, że jego misją jest zniszczenie chrześcijaństwa.

CZĘŚĆ 1 – DEMONICZNY KULT i NADCHODZĄCA RELIGIA ŚWIATOWA, czyli Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE

CZĘŚĆ 2 – Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE

Świat nie zawsze jest taki, jaki wygląda na pierwszy rzut oka.

tajemnicze.pl-zaplanowane-zwiedzenie-filmy-pl

ZAPRASZAM CIĘ NA >>>t.me/tajemnicze <<< komunikator TELEGRAM (dostępny tylko na smartfony) - inny niż TT i FB - TAM też NA BIEŻĄCO DODAWANE SĄ NOWE WPISY. Jeśli czytasz ten artykuł teraz na smartfonie, t.me/tajemnicze <<< kliknij w ten adres na telegramie i dołącz 

CZĘŚĆ 3 – Zaplanowane Zwiedzenie. KU PRZESTRODZE

Prawda niczego się nie wstydzi i nie musi się ukrywać, z tajnymi stowarzyszeniami jest inaczej.

W 1859 francuski Cardinal Jacques CrétineauJoly opublikował zdobyte przez Watykan masońskie dokumenty w książce Kościół Rzymski w obliczu rewolucji / The Roman Church facing the Revolution.

Dokumenty te pochodziły z loży masońskiej nazwanej Alta Vendita. W 1885, 26 lat później, Msgr George Dillon opublikował angielski przekład tych dokumentów w książce „Wielka masoneria wschodnia zdemaskowana jako tajna siła za komunizmem” / Grand Orient Freemasonry Unmasked as the Secret Power Behind Communism.

Jak czytamy w tych dokumentach, loża masońska Alta Vendita otwarcie zadeklarowała, że jej najważniejszym celem jest ten Woltera i rewolucji francuskiej ostateczne zniszczenie katolicyzmu, a nawet koniec chrześcijańskiej idei.

Ale ogłoszenie tego zamiaru nie jest celem tego artykułu.
Co szczególnie zasługuje na uwagę w tych dokumentach jest jak zamierzają doprowadzić do tej destrukcji. Stała instrukcja Alta Vendita mówi:

Naszym zamiarem nie jest pozyskanie papieży dla naszej sprawy, uczynienie z nich wyznawców naszych zasad, propagatorów naszych idei. To byłoby absurdalne marzenie; i gdyby nawet tak się stało w jakimś stopniu, gdyby np. kardynałowie lub prałaci, z własnej woli lub niespodziewanie, poznali część naszych sekretów, nie może to być zachętą do pragnienia wyniesienia ich na stolicę piotrową. To by nas zrujnowało. Sama ambicja doprowadziłaby ich do apostazji; żądza władzy zmusiłaby ich do poświęcenia nas. Tym o co musimy zabiegać, czego powinniśmy szukać i oczekiwać, tak jak żydzi oczekują na Mesjasza, to papież odpowiadający naszym potrzebom. . .

Wtedy będziemy mogli o wiele pewniej maszerować do ataku na Kościół, niż jedynie z broszurami naszych francuskich braci, czy nawet z angielskim złotem. Chcecie wiedzieć dlaczego? Chodzi o to, że po to by roztrzaskać skałę, na której Bóg zbudował swój Kościół, nie potrzebujemy ani octu Hannibala, ani prochu, ani nawet broni. Żeby tylko któryś z następców Piotra zamoczył w spisku choćby mały palec; i ten mały palec będzie dla naszej krucjaty tak dobry, jak wszyscy Urbanowie II i wszyscy święci Bernardowie chrześcijaństwa.

A zatem, aby zapewnić sobie papieża o odpowiednich cechach, należy go najpierw ukształtować. . . bo ten papież będzie zasługiwał na panowanie przez pokolenie, panowanie o jakim marzymy. Zostawmy na boku starców i ludzi dojrzałych; idźmy do młodych, a jeśli możliwe, nawet do dzieci. . .

Wypracujecie sobie, niskim kosztem, reputację dobrych katolików i prawdziwych patriotów. Ta reputacja sprawi, że nasze doktryny dotrą zarówno do młodego duchowieństwa, jak i głęboko do klasztorów. Po kilku latach, siłą rzeczy, ci młodzi księża przejmą wszystkie funkcje; będą rządzić, utworzą papieską radę, zostaną wezwani do wyboru papieża który będzie rządził. A ten papież, jak większość mu współczesnych, będzie musiał być mniej lub bardziej przesiąknięty zasadami włoskimi i humanitarnymi, które właśnie zamierzamy puścić w obieg.  Jeśli podoba Ci się mój blog polub i udostępnij go innym. Sprawdź też inne wpisy na blogu.   Jak schudnąć bez odchudzania, bez diety, bez ćwiczeń i bez jojo. Sprawdź To     Wpis pochodzi z bloga Tajemnicze.pl   .....   zobacz więcej: tajemnicze, niewyjaśnione, ciekawe, dziwne a także teorie spiskowe

NWO – Zaplanowane Zwiedzenie. Jak zwieść ludzkość.
KU PRZESTRODZE – FILMY (pl).
http://tajemnicze.pl/nwo-zaplanowane-zwiedzenie-ku-przestrodze-filmy-pl-jak-zwiesc-ludzkosc-plany-elit-tajnych-stowarzyszen-i-lozy-masonskich/ …
Plany elit, tajnych stowarzyszeń i loży masońskich


Udostępnij